تازه ها

چهارشنبه 13 تير 1403-12:21 کد خبر:59796

ورود نخستین گروه حجاج مازندرانی به میهن


نخستین گروه حجاج مازندرانی پس از به جای آوردن مناسک حج تمتع، ساعت  ۹:۵۵ دقیقه صبح امروز چهارشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۳ وارد فرودگاه بین المللی شهدای ساری شدند.


مدیر کل فرودگاه‌های مازندران با بیان اینکه بازگشت حجاج مازندرانی از امروز چهارشنبه ۱۳ تیرماه آغاز شد گفت: طبق برنامه اعلامی، عملیات بازگشت حجاج بیت ا... الحرام تا ۲۰ تیرماه در فرودگاه بین المللی شهدای ساری ادامه خواهد داشت.

ورود نخستین گروه حجاج مازندرانی به میهناکبر حسنی افزود: بر اساس برنامه‌های اعلام شده به فرودگاه‌های استان، در روز نخست ۲ پرواز و در روز‌های بعد، از ۱ تا ۴ پرواز وارد فرودگاه بین المللی شهدای ساری می‌شوند.

مدیر کل فرودگاه‌های مازندران با بیان اینکه همه پرواز‌ها از جده به فرودگاه شهدای ساری انجام می‌شود گفت با تمهیدات صورت گرفته و برنامه ریزی انجام شده برای انجام بموقع پروازها، امیدواریم در ورود پروازها، تاخیرچندانی نداشته باشیم.

حسنی افزود: با توجه به فشردگی و تراکم پرواز‌ها و حضور همزمان تعداد زیادی از حجاج عزیز در محل ترمینال فرودگاه، از خانواده‌های محترم زائران درخواست می‌شود حتی الامکان، استقبال از حجاج خود را در محلی خارج از فرودگاه برنامه ریزی کنند تا بتوان به حجاج و مسافران خدمات مطلوبتری ارائه کرد.

ورود نخستین گروه حجاج مازندرانی به میهناو با بیان اینکه همه تدابیر و هماهنگی‌های لازم برای بازگشت حجاج اندیشیده شده است، گفت: اعزام زائران مازندرانی به سرزمین وحی امسال با کمترین تاخیر انجام شد و پیش بینی می‌شود بازگشت حجاج مازندرانی نیز با کمترین تاخیر و حتی بدون تاخیر انجام شود.

یاداور می‌شوم اعزام زائران مازندرانی حج تمتع از ۶ خرداد ماه امسال از فرودگاه بین المللی شهدای ساری آغاز شد و ۴۲۴۰ نفر در قالب ۳۲ کاروان و با ۱۸ پرواز از این فرودگاه عازم مدینه منوره شده بودند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :