تازه ها

سه شنبه 12 تير 1403-11:5 کد خبر:59784

بازگشت حجاج مازندرانی از ۱۳ تیر ماه


اکبر حسنی مدیر کل فرودگاه‌های مازندران با بیان اینکه نخستین گروه زائران مازندرانی حج تمتع ساعت ۵۵:۹ چهارشنبه ۱۳ تیرماه وارد فرودگاه بین المللی شهدای ساری می‌شوند، گفت: طبق برنامه اعلامی، عملیات بازگشت حجاج بیت ا... الحرام، تا ۲۰ تیرماه ادامه خواهد داشت.

 

او افزود: بر اساس برنامه‌های اعلام شده به فرودگاه‌های استان، در روز نخست ۲ پرواز و در روز‌های بعد، از ۱ تا ۴ پرواز وارد فرودگاه بین المللی شهدای ساری خواهد شد.

 

مدیر کل فرودگاه‌های مازندران با بیان اینکه همه پرواز‌ها از جده به فرودگاه شهدای ساری انجام می‌شود، گفت باتمهیدات صورت گرفته و برنامه ریزی انجام شده برای انجام بموقع پروازها، امیدواریم در ورود پروازها، تاخیرچندانی نداشته باشیم.

 

حسنی افزود: با توجه به فشردگی و تراکم پرواز‌ها و حضور همزمان تعداد زیادی از حجاج عزیز در محل ترمینال فرودگاه، از خانواده‌های محترم زائران درخواست می‌شود در صورت امکان، استقبال از حجاج خود را در محلی خارج از فرودگاه برنامه ریزی کنند تا بتوان به حجاج و مسافران خدمات مطلوبتری ارائه کرد.

 

او با بیان اینکه همه تدابیر و هماهنگی‌های لازم برای بازگشت حجاج اندیشه شده است، گفت: اعزام زائران مازندرانی به سرزمین وحی امسال با کمترین تاخیر انجام شد و پیش بینی می‌شود بازگشت حجاج مازندرانی نیز با کمترین تاخیر و حتی بدون تاخیر انجام شود.

 

اعزام زائران مازندرانی حج تمتع از ۶ خرداد ماه امسال از فرودگاه بین المللی شهدای ساری آغاز شده بود و ۴۲۴۰ نفر در قالب ۳۲ کاروان و با ۱۸ پرواز از این فرودگاه عازم مدینه منوره شده بودند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :