تازه ها

پنجشنبه 24 خرداد 1403-11:13 کد خبر:58640

سخنگوی سپاه

سپاه هیچ جانبداری از نامزد‌های انتخابات نمی‌کند

انعكاس شمال-

سخنگوی سپاه با تاکید بر اینکه سپاه به‌دنبال مشارکت انبوه، امنیت و سلامت انتخابات است، گفت: سپاه هیچ جانبداری از نامزد‌های انتخابات نمی‌کند.


سردار رمضان شریف در گفت‌وگویی درباره اینکه برخی از کاندیداهای انتخابات خود را منتسب به سپاه می‌دانند، اظهار داشت: این موضوع را بار‌ها و بار‌ها فرمانده کل سپاه و نماینده ولی‌فقیه در سپاه اعلام کرده اند که همه کسانی که از شورای نگهبان تاییدیه حضور در میدان را گرفتند برای سپاه محترم هستند و سپاه نه به نفع آنها و نه علیه آنها هیچ کاری صورت نخواهد داد. 

سردار شریف گفت: ما به‌دنبال مشارکت انبوه، امنیت انتخابات، سلامت انتخایات هستیم و ان‌شاءالله با بیاناتی که خود نامزد‌ها دارند رقابت هم شکل خواهد گرفت.

سخنگوی سپاه گفت: من همین جا اعلام می‌کنم ضمن اینکه ما هیچ جانبداری از نامزد‌ها نداریم و هر رئیس جمهوری به فضل الهی با رأی مردم انتخاب شود، سپاه مثل دولت‌های قبلی که در این راه امتحان داده و تجربه کردند هم سیاستمداران ما و اداره کنندگان کشور هر دولتی سر کارآمده و رأی مردم را داشته سپاه و بسیج برای تحقق اهداف آنها کمک کردند، از این به بعد هم همین خواهد بود و به فضل الهی از این مرحله هم عبور خواهیم کرد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :