تازه ها

چهارشنبه 8 آذر 1402-9:28 کد خبر:58184

پس از رویدادهای مدیریتی حیرت انگیز در استان ؛

دستور ویژه رئیس جمهور برای برخورد با برخی تخلفات مدیریتی در مازندران

انعکاس شمال -رویدادهای حیرت انگیز بخش های مختلف این استان که موجب دلسردی و نگرانی جریان انقلاب و مردم مومن و انقلابی این خطه شد ، موجب گردید تا رئیس جمهور با ورود شجاعانه و مستقیم به این موضوع خواستار برخورد با عناصر مخل در پیشبرد سیاست های دولت مردمی سیزدهم در مازندران شود .


شنیده ها حکایت از دستور ویژه و قاطع رئیس‌جمهور در مورد برخی تخلفات مدیریتی در مازندران دارد .

 

در پی ارسال گزارشات مردمی و فعالان ستادهای انتخاباتی آیت الله دکتر رئیسی در مازندران پیرامون رویدادهای حیرت انگیز بخش های مختلف این استان که موجب دلسردی و نگرانی جریان انقلاب و مردم مومن و انقلابی این خطه شد، رئیس جمهور با ورود شجاعانه و مستقیم به این موضوع خواستار برخورد با عناصر مخل در پیشبرد سیاست های دولت مردمی سیزدهم در مازندران شد.

 

برخی انتصابات خارج چارچوب و واگذاری مناصب اجرایی به مخالفان دولت مردمی و فاقد صلاحیت اخلاقی و حرفه ای با بی توجهی به نظرات مراجع دیده بانی همانند انتصاب برخی افراد تحت تعقیب قضایی و نیز برخی تخلفات دامنه دار در حوزه اقتصادی در غرب استان که موجب ناکامی سیاست های دولت در مازندران شد ، از جمله گزارشات ارسالی به رئیس جمهور بود که  واکنش سریع و قاطع دکتر رئیسی را برانگیخت.

 

گفته می‌شود رئیس جمهور پاکدست و فساد ستیز سیزدهم ضمن تاکید بر رسیدگی فوری به این گزارشات ،بر لزوم برخورد سریع با تخلفات صورت گرفته در مازندران تاکید کرد.

 

پیش بینی می‌شود بزودی اخبار امیدبخشی در خصوص پاکسازی عرصه مدیریتی مازندران از برخی چهره های متخلف و مخالف گفتمان انقلابی دولت به گوش برسد .

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :