تازه ها

چهارشنبه 8 آذر 1402-9:26 کد خبر:58183

یک مازندرانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم شد


به نقل از اداره‌ کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، سیدمحمد آقامیری بعد از ظهر امروز ( سه شنبه - هفتم آذرماه ) در جلسه شورای اداری استان قم،  «سیدعلی‌اکبر غلامیان» را به عنوان «معاون هماهنگی امور اقتصادی» منصوب کرد .

 

راه سرمایه‌گذاری در استان تسهیل خواهد شد

 

راه سرمایه گذاری را تسهیل می کنیم / از سرمایه گذران استقبال می کنیم

 

معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: ما در دوره جدید معاونت اقتصادی استانداری راه سرمایه‌گذاری را از ابتدا تا انتها تسهیل کرده تا شاهد حضور بیش‌تر سرمایه‌گذاران در استان قم باشیم.

 

سیدعلی‌اکبر غلامیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم دقایقی پس از انتصاب در جلسه شورای اداری استان قم که در سالن کرامت برگزار شد، اظهار داشت : رهبر انقلاب در سال ۱۳۹۹ کلید واژه مهمی را در ادبیات سیاسی کشور به کار بردند و بر آن تاکید بسیاری نیز داشتند.

 

وی افزود: آن کلید واژه ایران قوی بود؛ ایشان فرمودند برای بی اثر کردن تحریم‌ها باید با برنامه‌‌ریزی درست و مناسبت در میان مدت و بلند مدت، با استفاده از ظرفیت نخبگانی ایران قوی را بسازیم.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: دولت سیزدهم با پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب شروع کار را با شعار دولت مردمی و ایران قوی آغاز کردند و در طول این مدت به این شعار معتقد بودند.

 

وی ادامه داد: آیت‌الله رئیسی حضور در میدان، رفع مشکلات و پیگیری مطالبات مردم را از همان ابتدا در دستور کار دولت قرار داده و سفرهای متوالی استانی را دنبال کردند.

 

غلامیان تاکید کرد: ما در دوره جدید معاونت اقتصادی استانداری راه سرمایه‌گذاری را از ابتدا تا انتها تسهیل کرده تا شاهد حضور بیش‌تر سرمایه‌گذاران در استان قم باشیم.

 

وی اشاره کرد: استان قم فرصت‌های استثنایی در حوزه اقتصادی دارد که نباید از آن‌ها مغفول بود، بنده در دوره معاونت خود تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا فضای کسب کار در استان تسهیل کنیم.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در پایان گفت: دید ما به اقتصاد استان دیدی همه جانبه است، مشکلات و ظرفیت‌های صمت، گردشگری و کشاورزی را تا رسیدن به نقطه مطلوب‌تر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :