تازه ها

دوشنبه 20 شهريور 1402-8:53 کد خبر:56965

پاسخ مختاباد به شایعه مهاجرتش: من اینجا ریشه در خاکم


انعکاس شمال -یکی از خبرنگاران حوزه موسیقی، با انتشار خبری مدعی شد عبدالحسین مختاباد، خواننده قدیمی و عضو سابق شورای شهر تهران از کشور مهاجرت کرده است، اما این خواننده شایعه مطرح شده را تکذیب کرد.

 

به گزارش شمال نیوز، عبدالحسین مختاباد در این زمینه نوشت:

 

آقای ب. ب

 

سال قبل نیز خبری از من نشراندی!؟ در آن ایام برادر عزیزم روانشاد سید ابوالحسن در قید حیات بود… همو که بیش از سی سال در کسوت شریف خبرنگاری بر عهد و سوگندش به قلم استوار ماند و با آن «جامه کس سیه و دلق خود ارزق ننمود…» آن عزیز سفر کرده به من گوشزد نمود که اینان "روزنامه نگاران زرد" هستند که با سرک در زندگی این و آن "لقمه نانی بکف آرند و به "غفلت" بخورند و ای بسا سر در آخوری…. اینک اما اوست خفته خوابی نه بیداریش در دنبال…. تا جوابی سزاوارتر از من بدهد… و اما پاسخ من:

 

من اینجا ریشه در خاکم من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم من اینجا تا نفس باقیست می‌مانم من از اینجا چه می‌خواهم، نمی‌دانم امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می‌رانم من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی گل بر می‌افشانم من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید سرود فتح می‌خوانم.

 

و میدانم تو می آیی …

 

پاینده ایران

 

سرافراز وپیروز و فیروز مردم بزرگوارش

 

عبدالحسین مختاباد

 

شهریور ۱۴۰۲

 

سیدعبدالحسین مختاباد، زاده ۱ فروردین ۱۳۴۵ در ساری، آهنگساز، خواننده و بنیان‌گذار و خواننده گروه رودکی است.

 

از جمله آثار این خواننده پیشکسوت می‌توان به سیاه‌مشق، سایه دوست، سپید و سیاه، ماه مجلس، اشک مهتاب، بهشت من، رنگین کمان عشق، قاصدک، هم‌نوا، ناز و نیاز، زورق مهتاب، ساقی رضوان، داغ تنهای، سفر عشق، تمنای وصال اشاره کرد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :