دوشنبه 31 خرداد 1400-10:13 کد خبر:48376

رئیس سازمان عمران در جلسه هیئت مدیره:

تفکر خودباوری و القای فعل خواستن در بین کارکنان سازمان عمران نهادینه است

مرتضی بربسته رئیس سازمان عمران با اشاره به جدّیت کارکنان این سازمان در انجام وظایف محوله، یادآور شد: توجه به معیشت کارکنان، عدالت محوری در پرداخت حقوق و مزایا و پیگیری رفع ریشه ای مشکلات بیمه ای و تبدیل وضعیت آنها از جمله اقداماتی است که با حمایت های شهردار ساری، بخشی انجام و بخشی دیگر در دستور کار قرار دارد و انشالله خبرهای خوشی را در آینده خواهیم شنید.


به گزارش انعکاس شمال به نقل از روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، جلسه هیئت مدیره این سازمان با حضور علیرضا سعیدی سرپرست معاونت فنی، یاسر رستمیان عضو هیئت مدیره، مرتضی بربسته رئیس و تنی چند از مسئولان سازمان عمران در حالی برگزار شد که راهکارهای افزایش راندمان این مجموعه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

 

 

رئیس سازمان عمران با ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه متبوعش و حق شناسی نسبت به اعتماد جواد طالبی شهردار ساری نسبت به ظرفیت های اجرایی این سازمان، اظهار داشت: تفکر خودباوری و القای فعل خواستن در بین کارکنان سازمان عمران نهادینه است.

 

 

مرتضی بربسته گفت: رفع توقیف ماشین آلات تحت لیزینگ و احیای ماشین آلات و تجهیزاتی که از دور خارج شده بود از جمله راهبردهای ما برای افزایش ظرفیت های اجرایی است و این نگاه به نوعی بهینه سازی سرمایه های شهر، شهروندان و شهرداری نیز محسوب می شود.

 

وی با بیان اینکه به ارتقای عملکرد واحدهای تولیدی سازمان نگاهی ویژه داریم، تصریح کرد: شناسایی نیازها و اتخاذ راهکاهای رفع مشکلات فعالیت کارخانه سنگ شکن از جمله برنامه های ما برای استفاده حداکثری از پتانسیل های سازمانی است و به دورنمای فعالیت در بازار آزادفروش نیز توجه خواهیم داشت.

 

مرتضی بربسته رئیس سازمان عمران با اشاره به جدّیت کارکنان این سازمان در انجام وظایف محوله، یادآور شد: توجه به معیشت کارکنان، عدالت محوری در پرداخت حقوق و مزایا و پیگیری رفع ریشه ای مشکلات بیمه ای و تبدیل وضعیت آنها از جمله اقداماتی است که با حمایت های شهردار ساری، بخشی انجام و بخشی دیگر در دستور کار قرار دارد و انشالله خبرهای خوشی را در آینده خواهیم شنید.

 

مرتضی بربسته مدیری کارآمد و اثرگذار در سازمان عمران است

عضو هیئت مدیره سازمان عمران ضمن ابراز رضایت از عملکرد این سازمان، اظهار داشت: مرتضی بربسته مدیری کارآمد و اثرگذار در مجموعه است و هارمونی لازم را بین ارکان اداری و اجرایی برای پیشبرد اهداف عمرانی ایجاد کرد.

 

 

یاسر رستمیان با اشاره به اینکه انضباط مالی و اداری در ساختار سازمان عمران به خوبی پیاده سازی شده، افزود: افزایش هماهنگی های اداری و حقوقی به منظور تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی حائز اهمیت و بر روی کارآمدی خدمات به مردم اثر گذار خواهد بود.

 

پیگیری پروسه اجرایی پروژه پل تا پل

سرپرست معاونت فنی شهرداری ساری و عضو هیئت مدیره سازمان عمران نیز با اشاره به تلاش های ارزنده کارکنان سازمان در اجرای پروژه های عمرانی، گفت: کاهش هزینه های طرح های عمرانی و استفاده از منابع کاربردی جدید می تواند به افزایش بهره وری پروژه های در دست اقدام بینجامد که این مسئله مورد توجه کافی قرار خواهد داشت.

 

 

 

 

علیرضا سعیدی در ادامه عنوان داشت: نیازسنجی افزایش تجهیزات راهسازی در حوزه حمل و نقل و اجرایی بر اساس ارائه طرح های توجیهی کارشناسی شده از جمله راهکارهای توانمند سازی سازمان عمران است که نسبت به انجام آن نگاهی مسئولانه داریم.

 

وی از برنامه ریزی های اداری و حقوقی جهت پیشبرد پروژه های شاخص شهرداری ساری یاد و خاطر نشان کرد: استفاده از الگوهای موفق و علمی و خلاقیت در اجرای پروژه های عمرانی بازدهی اقدامات را بالابرده و دستاوردهای برجسته تری را برای مدیریت شهری بالاخص سازمان عمران به همراه خواهد داشت.

 

 

 

در این جلسه سایر مسئولان سازمان عمران به تبادل نظر و ارائه پیشنهاداتی برای کیفی سازی عملکرد این سازمان پرداختند که مورد وثوق اعضای هیئت مدیره قرار گرفت.

 

 

 

اخبار جدید از پروژه های این سازمان به صورت آنلاین از طریق این رسانه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام به آدرس sazmanomran_sari@ اطلاع رسانی خواهد شد.