پنجشنبه 6 خرداد 1400-8:9 کد خبر:48354

برندگان قرعه کشی پیش فروش جدید سایپا چقدر سود می کند؟


به گزارش انعکاس شمال، به فاصله دو روز از آغاز پیش فروش ایران خودرو، سایپا نیز طرح جدید پیش فروش با موعد تحویل کوتاه مدت خود را کلید زد.

در این طرح فروش کوییک دنده‌ای و کوییک آر به همراه تیبا صندوق دار تیپ SX و وانت ۱۵۱ با قیمت قطعی و با موعد تحویل ۹۰ روزه به دست مشتریان می‌رسند. با توجه به بخشنامه فروش فوق العاده محصولات سایپا از ساعت ۱۴ روز امروز سه شنبه مورخ ۴ خرداد ۱۴۰۰ آغاز می‌شود.

در طرح پیش فروش سایپا که به مناسبت آزادسازی خرمشهر اجرا می شود کوییک آر ۱۴۹ میلیون و ۴۱۵ هزار تومان و وانت ۱۵۱ هم ۱۰۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. بر اساس بخشنامه اخیر سایپا  قیمت تیبا صندوق دار SX با رینگ فولادی به ۱۰۶ میلیون و ۵۱۸ هزار تومان و کوییک دنده‌ای هم در کارخانه به قیمت ۱۴۱ میلیون و ۶۱ هزار تومان رسیده است.

نکته قابل توجه دیگر در مورد این پیش فروش،  قرعه کشی تیبا ۲ با سود حدود ۳۰ میلیونی است چرا که قیمت در نظر گرفته شده برای تیبا ۲ در این فروش فوق العاده حدود ۱۰۶ میلیون تومان است و این درحالیست که این خودرو در بازار به قیمت ۱۳۶ میلیون تومان به فروش می رسد.

طرح فروش ۴ محصول سایپا از امروز سه شنبه چهارم خردادماه به مدت سه روز ادامه خواهد داشت و مشتریان می‌توانند طبق روال قبلی با مراجعه به وبسایت فروش محصولات سایپا، فرایند اولیه ثبت نام را طی کنند.