سه شنبه 9 مهر 1398-12:32 کد خبر:37899

جاده کندوان جمعه یک‌طرفه می‌شود


به گزارش انعکاس شمال، پلیس راه نیروی انتظامی روز سه‌شنبه با اعلام برنامه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای منتهی به مازندران، از یک طرفه شدن جاده کندوان در عصر جمعه هفته جاری خبر داد.

بر اساس این گزارش ، اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه شروع می شود و تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه سیزدهم مهر ادامه خواهد داشت.

محور چالوس - کرج
- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه دوازدهم تا ۲ بامداد روز شنبه سیزدهم مهر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است.

محور هراز
- تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است.
- تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ فردا (چهارشنبه) و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۱ و ۱۲ مهر) از محور هراز ممنوع است.

وضعیت جوی
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه، هوای امروز جاده کندوان صاف و دمای هوا نیز ۱۸ درجه سانتیگراد است.
همچنین هوای روز چهارشنبه این محور کوهستانی نیمه ابری گاهی ابری و مه آلود همراه با بارش پراکنده و دمای هوا نیز در این روز ۱۱ تا ۲۱ درجه سانتیگراد در نوسان است.

بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه، هوای روز پنجشنبه در این محور کوهستانی نیمه ابری و دمای هوا هم ۸ تا ۱۵ درجه پیش بینی شده است.

همچنین هوای روز جمعه در جاده کندوان نیمه ابری گاهی ابری و مه آلود همراه با بارش پراکنده پیش بینی شده و دمای هوا نیز ۱۰ تا ۱۵ درجه است./ایرنا