چهارشنبه 15 اسفند 1397-12:26 کد خبر:37509

آغاز محدودیت‌های ترافیکی پایانی هفته در محورهای مازندران


به گزارش انعکاس شمال،علیرضا قدمی، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به اینکه مطابق معمول چهارشنبه‌ها محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران آغاز می‌شود، افزود: تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت‌ها کماکان از محور کندوان ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

این مسؤول تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی با اعلام اینکه این روزها شاهد رانندگی‌های با عجله در محورهای مازندران هستیم،اظهار کرد: توصیه ما به رانندگان این است رانندگی باید با صبر و حوصله و پرهیز از ارتکال به تخلفات حادثه‌ساز باشد.

رئیس پلیس راه مازندران درباره طرح نوروزی پلیس راه در محورهای مازندران، گفت: طرح نوروزی پلیس راه از 25 اسفند ماه امسال آغاز شده و تا 17 فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت./فارس