تازه ها

پنجشنبه 31 ارديبهشت 1394-17:51 کد خبر:9187

تاكيد استاندار مازندران بر واگذاري فعاليتها به بخش خصوصي

4 تفاهم نامه مهم براي استفاده از ظرفيت سازمان نظام مهندسي كشاورزي

انعکاس شمال -  استاندار مازندران  گفت : بايد فعاليتهاي دولت به بخش خصوصي واگذار شود و دولت به وظيفه نظارتي و حمايتي خود عمل كند .


ا حضور استاندار مازندران ، مديران كل جهاد كشاوري ، محيط زيست ، منابع طبيعي و شيلات مازندران در زمينه بهره گيري از ظرفيت سازمان نظام مهندسي كشاورزي مازندران براي پيشبرد برنامه هاي و فعاليتهاي حوزه كشاورزي بحث و تبادل نظر شد .
در اين جلسه استاندار مازندران بر واگذاري امور به بخش خصوصي براي چابك سازي دولت تاكيد كرد و گفت : بايد فعاليتهاي دولت به بخش خصوصي واگذار شود و دولت به وظيفه نظارتي و حمايتي خود عمل كند .
استاندار مازندران با اشاره به اينكه استان مازندران از استانهاي مهم در تامين امنيت غذايي كشور است گفت : بايد با تحول ساختاري زمينه ارائه خدمات بيشتر و بهتر را براي مردم فراهم كنيم و در اين زمينه تشكلهاي مردم نهاد و بخش خصوصي مي توانند بسيار راهگشا باشد .
وي افزايش توليد ، كاهش هزينه و سرعت عمل در كارها را خواستار شد و گفت : بايد تلاش كنيم تا زمينه اشتغال فارغ التحصيلان كشاورزي فراهم شود و سازمان نظام مهندسي با يك برنامه عملياتي و جدي در اين زمينه برنامه ريزي كند
در اين نشست با تبادل نظر و بيان ديدگاهها در زمينه امضاء چهار تفاهم نامه مهم در حوزه هاي كشاورزي ، منابع طبيعي ، شيلات و محيط زيست بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد با نظر كارشناسان ، مفاد توافقنامه براي واگذاري امور اين حوزه ها به سازمان نظام مهندسي كشاورزي تدوين و براي امضاء و اقدامات عملي هرچه سريعتر ارائه گردد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :