تازه ها

چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394-15:36 کد خبر:9174

70 فعال قرآنی مازندران با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند

انعکاس شمال - مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 70 فعال قرآنی مازندران در قالب طرح «دیدار یار» با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.


به گزارش انعکاس شمال به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با ما اظهار کرد: سی‌ودومین دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در حال برگزاری است.
 
وی فعالیت‌های قرآنی مازندران در چند سال اخیر را ارزشمند برشمرد و افزود: اداره‌کل اوقاف مازندران فعالیت خود را در راستای منویات مقام معظم رهبری و بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی سازمان انجام می‌دهد.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اجرای صحیح طرح تربیت حافظان قرآن کریم در استان، ادامه داد: ثبت‌نام متقاضیان این طرح از طریق سامانه طرح تربیت حافظان سازمان اوقاف صورت می‌گیرد.
 
این مسئول با اشاره به اینکه مازندران رتبه‌های برتر قرآنی کشور را به خود اختصاص می‌دهد، اظهار کرد: همه‌ساله فعالان قرآنی مازندران با مقام معظم رهبری در قالب طرح «دیدار یار» دیدار می‌کنند.
 
علیزاده از اجرای طرح «دیدار یار» در مازندران خبر داد و بیان کرد: 70 فعال قرآنی مازندران به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند.
 
وی دیدار با مقام معظم رهبری را آرزوی هر فعال قرآنی دانست و گفت: همزمان با پایان مسابقات بین‌المللی قرآن کریم فعالان قرآنی مازندران با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.
نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :