تازه ها

پنجشنبه 18 آبان 1402-9:36 کد خبر:58099

رییس جدید ستاد انتخابات مازندران منصوب شد


سید محمود حسینی پور استاندار مازندران با صدور حکمی، قاسم عزیززاده گرجی، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران را به عنوان رییس ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری منصوب کرد.

 

استاندار مازندران برنامه ریزی و فراهم نمودن به موقع مقدمات و تمهیدات لازم، استفاده بهینه از دانش فناوری‌های نوین و روزآمد، روان سازی و تسهیل فرایند‌های انتخابات با به کار گیری نیرو‌های انسانی متعهد و متخصص و بستر سازی برای حضور و مشارکت بیشتر و گسترده مردم در انتخابات را از وظایف و ماموریت‌های ستاد انتخابات ۱۴۰۲ استان مازندران بر شمرد.

 

حسینی پور بر ضرورت به کارگیری تمامی ظرفیت‌ها و امکانات از سوی ستاد انتخابات استان تاکید و گفت: انتخابات ۱۴۰۲ باید در شان و تراز مردم بزرگ و ولایت مدار دیار علویان و در شرایطی برگزار شود که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مر قانون و در فضای امن و توام با نشاط و آرامش رعایت شود.

 

نماینده عالی دولت در مازندران تشکیل و راه اندازی ستاد انتخابات استان با حضور اعضاء را از دیگر وظایف رییس ستاد انتخابات بیان کرد.

 

حسینی پور در پایان حکم رییس ستاد انتخابات استان مازندران، از معاونین و مدیران ستادی استانداری، مدیران دستگاه‌های اجرایی، نهاد‌ها و سازمان ها، فرمانداران و بخشداران خواست تا براساس ماده ۲۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری، ماده ۷۱ قانون تشکیلات و وظایف و انتخابات شورا‌های اسلامی کشور و استان، شهرداران و ماده ۷۷ آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری همکاری لازم را با ستاد انتخابات داشته باشند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :