تازه ها

شنبه 6 شهريور 1400-9:30 کد خبر:48380

همگرایی مجلس و دولت جدید برای رفع مشکلات کشور اجرایی می‌شود


عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با استقرار دولت جدید فصل نوینی از کارو جهاد شبانه روزی برای توسعه همه جانبه کشور آغاز شد.

دکتر علی کریمی فیروزجایی در گفتگو با ایسنا با اشاره به رای پرمعنای مجلس به کابینه سیزدهم، اظهار کرد: مجلس با رای حداکثری به وزیران پیشنهادی رئیس‌جمهور گام بلندی برای همگرایی با دولت برای رفع سریع مشکلات برداشت.

نماینده مردم بابل ادامه داد: مجلس درطول ۵روز بررسی موشکافانه صلاحیت وزیران پیشنهادی رئیس جمهوردر عین هم افزایی با دولت صلابت ، سلامت و جدیت خود را در تشکیل کابینه قوی و انقلابی به نمایش گذاشت.

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر ضرورت تلاش برای برون رفت از مشکلات اقتصادی و معیشتی، افزود: مجلس انقلابی برای یاری رسانی به دولت جدید در رفع نابسامانی‌های کشور از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با اشاره به نیاز کشور به همت مضاعف تلاشگران و تصمیم گیران برای رفع چالش های اساسی یادآور شد: اکنون هیچ عذری برای لاینحل ماندن مشکلات پذیرفتنی نیست.

کریمی فیروزجایی گفت: دولت جدید همزمان با چاره اندیشی برای گشایش های اقتصادی و معیشتی باید کار آواربرداری از خسارت‌های هنگفت و غیر قابل باور مدیریت ۸ سال گذشته را به انجام برساند.

عضو خانه ملت تصریح کرد: برنامه های ارائه شده وزیران جوان و انقلابی برای حل مشکلات اقتصادی کشور قوی و چاره ساز است.

دبیر هیات رئیسه مجلس یازدهم از روند جدید همگرایی مجلس با دولت سیزدهم از هفته آینده خبر داد و افزود: مجلس با تشکیل کمیسیون های مشترک و شناسایی مشکلات، دولت را در تمامی بخش های مورد نیاز از طریق تصویب قانون و ارائه نظرات مشورتی یاری خواهد داد.

این نماینده مجلس گفت: دولت برای عزیمت به سمت قله های افتخار با کمبود قانون مواجه نیست.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :