شنبه 22 خرداد 1400-23:10 کد خبر:48372

لیست جبهه انقلاب مازندران برای شوراهای شهر اعلام شد

انعکاس شمال- نشست خبری شکرالله رضازاده رییس ستاد انتخاباتی جبهه انقلاب اسلامی مازندران با موضوع انتخابات ریاست جمهوری و اعلام لیست نهایی نامزدهای جبهه انقلاب در انتخابات شورای شهرهای مازندران در ساری برگزار شد.


 شکرالله رضازاده امروز در نشست خبری با موضوع انتخابات ریاست جمهوری و اعلام لیست نهایی نامزدهای جبهه انقلاب در انتخابات شورای شهرهای مازندران در ساری با بیان اینکه اینکه در هفته دوم ماه مبارک رمضان این جبهه تشکیل شد، اظهار داشت: با هم فکری اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران این جبهه شکل گرفت.

وی افزود: 20 کمیته را در نظر گرفته و برای هر کمیته احکامی صادر شده است، سعی شده است تمام اقشار و صنوف در این کمیته قرار گیرند.

رضازاده با اعلام اینکه در اولین یکشنبه بعد از عید فطر دفتر مرکزی را افتتاح کردند، افزود: مذاکراتی با برخی بزرگان استان در راستای ورود به این عرصه انجام شده و ما بر اساس نگاه بزرگان استان این کار را ادامه می دهیم تا هم افزایی خوبی را ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: در 22 شهرستان دیگر هم روسای ستاد مشخص و دفاتری در نظر گرفته شد که در افتتاح بسیاری از آن ها حضور داشتم.

رئیس ستاد انتخاباتی جبهه انقلاب اسلامی گفت: برای قوام این جبهه ، ارکان را کل دادیم و آقای احمدی ،  مسئولیت قائم مقام این ستاد را بر عهده گرفتند.

رضازاده با بیان اینکه در انتخابات شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس خبر گان هم ورود پیدا می‌کنیم، گفت: از مدت ها قبل دوستان مان را در شورای ائتلاف استان‌ها بسیج کردیم تا اسامی شاخص را به ما معرفی کنند.

وی با اشاره به لیست شوراهای شهر، گفت: دو سوم شهرستان ها به ما اعلام داشتند به خاطر کثرت افراد شاخص نمی‌توانند لیست بدهند.

رضازاده با اشاره به اینکه باید از ظرفیت همه اقشار برای انتخاب رییس جمهور انقلابی استفاده کرد، گفت: اما در سهم خواهی را باید بست.

این مسئول با بیان اینکه شورای ائتلاف مقطعی نیست، افزود: حتی اگر فرد مورد نظر رای نیاورد این کمیته به کارش ادامه خواهد داد.

وی به موضوع انتخاب شهرد ار انقللابی اشاره کرد و گفت: حتی در شهرستان‌هایی که برای شورای شهر لیست اعلام نشد، ما برای انتخاب شهردار پس از انتخابات رایزنی‌های خود را خواهیم داشت.

رضازاده در پاسخ به یکی از خبرنگاران که در صورتی که نامزد مورد نظرتان رای نیاورد چه می‌کنید، گفت: ما تمکین می کنیم، هر عزیزی که مردم انتخاب کردند برای ما مورد قبول و احترام است.

رئیس ستاد انتخاباتی جبهه انقلاب اسلامی به برخی مولفه های دولت انقلابی اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین مولفه جدا نبودن از مردم است، آقایان می‌خواهند از پشت مانیتور کشور را اداره کنند، حاج قاسم چون مرد میدان بود محبوب همه شد.

وی تصریح کرد: آیت‌الله رییسی هم در قدس رضوی و هم در قوه قضاییه نشان دادند برای خدمت آمده اند.

وی پاکدست بودن و جوان بودن را از دیگر شاخص ها اشاره کرد و گفت: منظور از جوانی، جوانی ذهن و اندیشه است. همچنین فردی می تواند فساد ستیز باشد که خود مبرا از فساد باشد.

رضازاده نسبت به بی‌احترامی و بی‌توجهی به عمود نظام کشور ابراز تاسف کرد و گفت: یکی دیگر از مولفه های فرد انقلابی عمل به دستورات رهبری است.

رضازاده در پاسخ به ایجاد ناامیدی از سوی اصلاح طلبان، گفت: آقایان چطور آن موقع که صحبت برجام بود، در بحث اعتراضات می گفتند، چرا بذر ناامیدی می‌کارید؟ عملکرد آقای رییسی نشان داد ایشان برای خدمت آمده است. رفاه و آسایش با فسادستیزی به وجود می آید.

این مسئول با تاکید بر اینکه باید از همه توان خود برای انتخاب فرد انقلابی استفاده کرد، افزود: دست از ایجاد ناامیدی برداریم وهمچنین مواظب حربه جبهه مقابل باشیم که به ما توهم پیروزی را القا می کنند تا باعث غفلت مان شود. بعد از مناظره سوم تازه جنگ روانی و دروغ و شایعه شروع می‌شود.

در پایان این نشست خبری لیست جبهه انقلابی مازندران برای شوراهای شهر از سوی رئیس ستاد انتخاباتی جبهه انقلاب اسلامی مازندران اعلام شد.

نوشهر: رضا همتی، معصومه حبیبی، شروین نوشین، محمد بیژنی


تنکابن: غلامرضا مشایخی، مرتضی فرجی، منوچهر الماسی، مهدی اکبری، سید سمیه سلیمی، کیا اشکوریان، مظاهر خسته بند


گلوگاه: محمد محمودجانلو، عزت الله پهلوان، اکبر محمودجانلو، عبدالعلی کلبادی، یحیی موجرلو، رامین کیانی


بابل: فضل ا... حیدری، حسین حیدری،رشید کردی نژاد، مرتضی کارگر، نرگس نوروزی ف حسین رضازاده ، ولی ا... نیازی فر، رضوان نجاریان، محمد زمان یعقوبی


ساری: محسن محمدی تاکامی، سید حسین یوسفی، سید حسن احمدی، هاجر یعقوبی، عباس بادله ، سید شرف الدین میریان، مرتضی قربانی، پرویز شعبانی، شهرام ایرجی، محمد اتقایی، حسن رمضان زاده ، محمد ساعی ، مخمدرضا خناری

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :