يکشنبه 16 خرداد 1400-13:1 کد خبر:48363

حمایت اقشار مختلف مردم از دکتر سید جمال علوی در انتخابات شورای اسلامی شهر ساری

 تنی چند از فعالان رسانه ای، هنرمندان و جامعه ورزشی نیز حمایت همه جانبه خودرو از وی در انتخابات شورای اسلامی شهر ساری اعلام کردند و گفتند عملکرد علوی در زمانی که مسئولیت بانک‌های استان مازندران را داشته جهت کمک به جامعه ورزشی، جامعه هنرمندان به خصوص اقشار مختلف مردم ساری مثبت و سازنده بوده است.


به گزارش انعکاس شمال، با رصد میدانی از فعالیت های کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ساری، برخی افراد با ارائه برنامه های راهبردی و ایده های کارشناسی شده، از اقبال عمومی مناسبی برای رسیدن به پارلمان ششمین دوره این شهر برخوردارند.

 

در همین ارتباط منابع آگاه و بررسی ها نشان می دهد جمع قابل توجهی از بانوان شهر ساری به جهت اخلاق مداری، قانون مداری و پیگیری مشکلات مردم و رعایت قانون با توجه به شناختی که از دکتر سید جمال علوی داشته اند اعلام کردند که در انتخابات از وی حمایت می کنند و معتقدند حضور ایشان در شورای شهر با جذب منابع ملی برای اجرای پروژه‌های عمرانی در مرکز استان می تواند همراه باشد.

 

گفتنی است تنی چند از فعالان رسانه ای، هنرمندان و جامعه ورزشی نیز حمایت همه جانبه خودرو از وی در انتخابات شورای اسلامی شهر ساری اعلام کردند و گفتند عملکرد علوی در زمانی که مسئولیت بانک‌های استان مازندران را داشته جهت کمک به جامعه ورزشی، جامعه هنرمندان به خصوص اقشار مختلف مردم ساری مثبت و سازنده بوده است.

 

 

 

باید توجه داشت دکتر سید جمال علوی از ورزشکاران و ورزشدوستان و پیشکسوتان ورزش مرکز استان می باشد بر همین اساس وی در افکار عمومی چهرهای ورزشی، به عنوان یک فرد اخلاق‌مدار و پهلوان صفت مطرح است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :