تازه ها

يکشنبه 18 آبان 1399-14:3 کد خبر:47320

سرپرست معاونت شهرسازی و امور مناطق و رئیس سازمان عمران مطرح کرد:

تشریح جدیدترین فعالیت های سازمان عمران شهرداری ساری

رئیس سازمان عمران با بیان اینکه پروژه فاز سوم ابن شهر آشوب در بافت مرکزی شهر از دیگر اقدامات روزانه این سازمان به شمار می رود، یادآور شد: تمرکز بالای کمی و کیفی در مراحل اجرایی این طرح بزرگ عمرانی، اقتصادی و رفاهی مدیریت شهری از سوی نیروهای این سازمان، مورد اهتمام قرار دارد...

به گزارش انعکاس شمال به نقل از خبر منتشر شده روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری، سرپرست معاونت شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری و رئیس این سازمان در تشریح جدیدترین فعالیت های عمرانی صورت گرفته، اظهار داشت: به دنبال عملیات نصب نوه بتنی و زیرسازی کوچه آزادگان 3 بلوار امام رضا، آسفالت این کوچه به مساحت حدود 2000 متر مربع به انجام و مورد بهره برداری ساکنین قرار گرفته است.

 

 


مرتضی بربسته با بیان این که نهضت ترمیم آسفالت در شرق ساری با جدیت درحال انجام است، گفت: طی روزهای اخیر، این عملیات عمرانی در کوچه های جهان پیما، شهید حقانی، نوریان 12، شهید یزدانی، کوچه میثاق و کولائی به انجام رسیده و سایر معابر نیز در صورت مساعدت شرایط جوی و نیاز سنجی های لازم تحت بهسازی لازم قرار می گیرد.

 

وی با اشاره به انجام عملیات زیرساختی در بهسازی معابر شرف آباد، گفت: زیرسازی کوچه های شرف 20، ابوذر 6، امام رضا، شرف 18، پردیس 5 و شرف 30 توسط سازمان عمران اجرا شده که متعاقباً برخی از آنها آسفالت و سایر معابر طی زمان بندی مناسب در دستور کار شهرداری ساری برای عملیات یاد شده خواهند بود.

 

بربسته به انجام عملیات نصب نوه بتنی کوچه نرگس 1 کمربندی غربی اشاره و تصریح کرد: پس از اتمام این عملیات عمرانیِ پیش نیاز، کوچه مورد نظر از سوی شهرداری ساری در نوبت برای اجرای آسفالت قرار می گیرد ضمن این که عملیات نصب جدول خیابان وصال 12 در مراحل پایانی قرار دارد.

 

رئیس سازمان عمران با بیان اینکه پروژه فاز سوم ابن شهر آشوب در بافت مرکزی شهر از دیگر اقدامات روزانه این سازمان به شمار می رود، یادآور شد: تمرکز بالای کمی و کیفی در مراحل اجرایی این طرح بزرگ عمرانی، اقتصادی و رفاهی مدیریت شهری از سوی نیروهای این سازمان، مورد اهتمام قرار دارد و کار احداث واحدهای تجاری با جدیّت پیگیری می شود.

 

 بربسته از مناسب سازی تردد عابرین پیاده در جنوب شهر ساری یاد و خاطرنشان کرد: پیاده روسازی بلوار کشاورز در محدوده کشاورز 45 تا 57 رو به اتمام است و این عملیات عمرانی در کوچه بسیج سازندگی کمربندی غربی نیز در مراحل اجرایی خود را سپری می کند.

 

این مسئول در سازمان عمران و معاونت شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری در پایان گفت: در کنار ادامه روند اجرای طرح بزرگ پل تا پل، پروژه هایی چون ساماندهی اراضی شهری از جمله برنامه های خدمات رسانی روزانه این سازمان به شمار می رود که در همه آنها سعی خواهیم کرد از نهایت ظرفیت داخلی شهرداری برای ارائه خدمات به شهروندان بهره ببریم.

 

اخبار جدید از پروژه های این سازمان به صورت آنلاین از طریق این رسانه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام به آدرس sazmanomran_sari@ اطلاع رسانی خواهد شد.


نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :