تازه ها

چهارشنبه 23 مهر 1399-9:31 کد خبر:46300

برگزاری مسابقات لیگ برتر خدمت خوبی به کشتی کشورمان بود

محدیان افزود: از نقطه نظرات آقایان اصغر ثمربخش، مجید ترکان، سید مراد محمدیف نقی کلانتری، شهرام جعفری، سلمان قادری، عزیز واگذاری و همه بزرگان استفاده خواهیم کرد.


به گزارش انعکاس شمال، عسگری محمدیان رئیس هیات کشتی مازندران از عملکرد فدراسیون کشتی در برگزاری مسابقات لیگ خوب ارزیابی کرد و امتیاز خوبی برای فدراسیون و سازمان لیگ بود.


وی گفت: کشتی بانوان مازندران را احیاء می کنیم از وجود همه بزرگان در خدمت به کشتی مازندران استفاده خواهیم کرد. ما هیچ مخالفتی با کشتی مازندران نداریم. اختلاف نظر و اختلاف سلیقه نباید به کشتی مازندران صدمه بزند.


وی افزود: شرایط کشتی مازندران و کشور خوب نیست. ما باید در همه اوزان تیم ملی چند کشتی گیر شاخص و قدرتمند داشته باشیم. هیچ گونه مشکلی با مجید ترکان، سید مراد محمدی و همه بزرگان کشتی مازندران ندارم من آمده ام به کشتی مازندران خدمت کنم اگر لحظه ای احساس کنم توانایی این کار را ندارم استعفاء می دهم این مسئولیت ها ماندگار برای هیچ فردی نیست اگر بود به من نمی رسید.

 

سکان مدیریت کشتی مازندران به عسکری محمدیان سپرده شد + سوابق- اخبار مازندران  - اخبار استانها تسنیم - Tasnim

 

وی در رابطه با مبارزات فرزندش در لیگ برتر گفت: شعبانی و محمدیان هر دو مازندرانی هستند مبارزه خوبی داشته اند. شعبانی ملی پوش این وزن بود.


وی کیفیت مسابقات لیگ برتر را خوب ارزیابی کرد. او در رابطه با عملکرد تیم های مازندرانی در لیگ برتر گفت: هم پارس ساری و هم نماینده قائم شهر خوب ظاهر شدند اما در حساسترین دیدار هیئت کشتی قائم شهر پیروز شد.


محمدیان گفت: بزودی همراه پارس فدراسیون و مدیرکل ورزش جوانان با امام علی حبیبی دیدار خواهیم کرد.


محدیان افزود: از نقطه نظرات آقایان اصغر ثمربخش، مجید ترکان، سید مراد محمدیف نقی کلانتری، شهرام جعفری، سلمان قادری، عزیز واگذاری و همه بزرگان استفاده خواهیم کرد.


محمدیان گفت: حرف اول و آخر و تصمیم گیری هیات با من است به احدی اجازه دخالت در تصمیم گیری های نهائی را نمی دهم. ولی به دیدگاه همگان احترام می کنم. انشاء الله در همایش بزرگی از همه فخرآفرینان کشتی مازندران تجلیل خواهیم کرد. زندگی نامه ورزشی بزرگان کشتی مازندران را تهیه خواهیم کرد.


محمدیان گفت: فدراسیون و سازمان لیگ با ما همکاری خوبی دارد همه هیات های شهرهای مازندران باید در چهارچوب شرح وظایف قانونی خودشان عمل کنند.


وی گفت: من نائب قهرمان دو دوره المپیک و جهان هستم فقط برای خدمت به کشتی سکان هدایت هیئت را بدست گرفتم. هیات حتی یک ریال هم اعتبار مالی ندارد. خیلی ها قول دادند عمل نکردند شرایط اقتصادی مردم هم خوب نیست. قابل توجه که در شرایط کنونی هیات کشتی منتقدان زیادی دارد. رئیس هیات باید برای جذب منتقدان استفاده از علم و دانش و تجربه و تخصص و نقد همه منتقدین هیات که دلسوزان واقعی هستند فکر اساسی کنند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :