تازه ها

سه شنبه 11 شهريور 1399-21:31 کد خبر:44266

عدم استقبال بزرگان کشتی مازندران

در این مقاله قصد شناخت و شناسایی متهم یا عاملین این حوادث که کشتی مازندران را به حاشیه کشانده را ندارم، هر چند که بزرگان و خاک خوردگان کشتی به خوبی بر این مهم واقفند.


 

به گزارش انعکاس شمال، جلسه کمیته مربیان کشتی آزاد و فرنگی مازندران در حالی در خانه کشتی استان برگزار شد که عدم حضور مربیان سازنده و خوشنام در این جلسه حاشیه ساز شد.

 

نزدیک به 3 ماه از برگزاری انتخابات پر از حرف و حدیث ریاست هیات کشتی مازندران میگذرد که این انتخابات همراه با اعتراضات، انتقادات، چند دستگی، جناح بندی و تسویه حساب های شخصی بوده و خانواده بزرگ کشتی استان را به چالش کشانده است.

 

سکان مدیریت کشتی مازندران به عسکری محمدیان سپرده شد + سوابق- اخبار مازندران  - اخبار استانها تسنیم - Tasnim

 

در این مقاله قصد شناخت و شناسایی متهم یا عاملین این حوادث که کشتی مازندران را به حاشیه کشانده را ندارم، هر چند که بزرگان و خاک خوردگان کشتی به خوبی بر این مهم واقفند.

 

اما مهم است اصل توجه به کشتی و احیا جایگاه آن و تامین اقتدار و استمرار مسیر قهرمانی که اصغر ثمربخش رئیس سابق هیات، غلامرضا نوری زاده، سلمان قادری، جواد رستمیان، محمد ربیع پور و بسیاری از روسای هیات های فعال در کشتی از جمله حمید محمدنژاد، قوام مقصودی، بهرام موسوی، حسین نبیلی، شهرام جعفری، عبدالله پوربابا، مجتبی حسین پور که کانون گرم و مناسب و وحدت را در کشتی مازندران برپا کردند.

 

باید دید که مشکل عدم استفاده از مربیان سازنده و عوامل پویا و فعال در بدنه کشتی استان کجاست که عسکری محمدیان علاقه ای به استفاده از تجربیات چندین و چند ساله آنها ندارد.

 

محمدیان در این مدت زمان که بر مسند ریاست رسید نتوانسته وحدت و همدلی را در کشتی ایجاد کند. امروز ویروس کرونا ورزش کشور را به تعطیلی کشانده و عملا کشتی نیز فعالیتی ندارد و این بهترین زمان را در اختیار محمدیان قرار داده تا به این اختلاف بین خانواده کشتی پایان دهد.

 

شعبان وفایی نژاد / کارشناس کشتی

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :