تازه ها

شنبه 21 تير 1399-14:35 کد خبر:43229

امیدواری، هدیه شهرداری ساری به مردم:

40 خدمت متنوع عمرانی در 90 روز، حاصل اعتماد به سازمان عمران

بربسته مناسب سازی مسیر تردد عابرین پیاده را عاملی اثرگذار در توسعه مناسبات اجتماعی شهروندان دانست و یادآور شد: پیاده روسازی مسیر خیابان توانبخشی به سمت میدان شهدا و خیابان آرامگاه ملامجدالدین به پایان رسیده و هم اکنون  این عملیات در خیابان مازیار و میدان شهدا به صورت مستمر پیگیری می شود.


به گزارش انعکاس شمال به نقل از روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، علیرغم شیوع پدیده شوم کرونا و محدودیت های متعددی که در بحث اقدامات پیشگیرانه و مشکلات اقتصادی کشور وجود داشت اما بی شک اطلاع از اقدامات عمرانی که بتواند شاخصه های آبادانی شهر ساری را ارتقاء ببخشد، حامل پیام های امیدوار کننده ای در آینده برتر مرکز استان به معنای کلمه تلقی می شود.

 

رئیس سازمان عمران از ارائه حدود 40 نوع خدمات متنوع عمرانی در راستای تأمین عمران و آبادانی شهر ساری خبر داد و گفت: با تلاش همکارانم 7 عملیات زیرساختی در بخش توسعه راههای ارتباطی در کوچه ام آر آی بلوار پاسداران، کوچه نوری چهارم در بلوار آزادی، کوی بوستان بلوار فرح آباد، کوچه پردیس پنجم شرف آباد، کوچه رفیعی بلوار پاسداران، بهارنارنج 15 کوی شهید قربانی و محوطه پارکینگ 137 خیابان قارن به انجام رسیده و با رعایت الویت بندی ها تحت عملیات آسفالت قرار خواهد گرفت.

 

 


مرتضی بربسته از روکش آسفالت بیش از 15 هزار مترمربع مسیر بلوار شهیدان فتح اللهی خبر داد و اظهار داشت: این خدمت عمرانی در کوچه شهید فهمیده 67، کوچه شهید کلیچ خیابان آرامگاه، احمدی آزاد بلوار امام رضا، کوچه لاله کمربندی شرقی، کوچه معلم 40، کوچه مهدشت 8 بلوار کشاورز و کوچه حکیمیه خیابان پل گردن با هدف تأمین رفاه عمومی مردم و ایجاد مسیرهای مناسب عبور و مرور و بی دغدغه به انجام رسیده و بسیاری از معابر فرعی و کوچه های سطح شهر تحت عملیات ترمیم آسفالت قرار گرفته است.

 

وی به ارائه 8 خدمت عمرانی تیم های عملیاتی سازمان متبوعش در بخش پروژه هدایت آب های سطحی این شهر اشاره و تصریح کرد: با اتمام احداث کانال کوچه صدرایی بلوار کشاورز و کوچه شمشیربند 16، این عملیات در ضلع شمالی انتهای بلوار پاسداران و محوطه بازار بزرگ رضوی در جریان است ضمن اینکه نوه بتنی کوچه شمشمیربند 16، کوچه رضی بلوار کشاورز و کوی قدس ذغال چال پایان یافته و در کوچه کشاورز 72 مراحل تکمیلی خود را می گذراند.

 

بربسته مناسب سازی مسیر تردد عابرین پیاده را عاملی اثرگذار در توسعه مناسبات اجتماعی شهروندان دانست و یادآور شد: پیاده روسازی مسیر خیابان توانبخشی به سمت میدان شهدا و خیابان آرامگاه ملامجدالدین به پایان رسیده و هم اکنون  این عملیات در خیابان مازیار و میدان شهدا به صورت مستمر پیگیری می شود.

 


رئیس سازمان عمران از اجرای 7 عملیات نصب جدول کانیوو در مناطق مختلف شهری خبر داد و خاطر نشان کرد: رفیوژ وسط بلوار پاسداران، بلوار امام رضا، بلوار شهیدان فتح اللهی و جدول کوچه محمد رسول الله، کوی قدس ذغال چال و پارکینگ روبروی سامانه 137 به اتمام رسیده و هم اکنون در محوطه ستاد فرماندهی نیروی انتظامی مازندران در جریان است.

 

این مسئول در سازمان عمران از انجام سلسله عملیات متنوع عمرانی در 3 طرح بزرگ این سازمان در پروژه های پل تا پل ، فاز دوم بوستان ملل و احداث بازار بزرگ رضوی یاد و عنوان کرد: بسیاری از عملیات مذکور عمرانی در این پروژه ها تعریف و به عنوان مراحل اجرایی کار برنامه ریزی و انجام می شود.

 

مرتضی بربسته تنوع خدمات سازمان عمران را بر اساس نیازهای شهر و شهروندان برشمرد و با قدردانی از حُسن اعتماد عباس رجبی شهردار و اعضای شورای شهر نسبت به تلاش های مجموعه تحت امرش، انسجام لازم حوزه مالی و اداری را مورد توجه قرار داد و گفت: با تلاش مضاعف همکاران پرتلاشم، بر روی ظرفیت های برجسته تولیدی مان متمرکز شده ایم.

 

وی در پایان با بیان اینکه در روند اجرای پروژه های محوله، مولفه های پیاده سازی نظام HSE و موازین دقیق فنی را مد نظر قرار می دهیم، گفت: طرح های جامعی در حوزه بازآفرینی فضاهای شهری و رونق بخشی بافت های فرسوده در مرحله مطالعاتی داریم که بی شک اجرای آن در پروژه های شاخص پل تا پل و فاز دوم بوستان ملل و برخی نقاط هدف می تواند تحولات جالب توجه محیطی را برای مردم ساری ایجاد نماید.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :