تازه ها

پنجشنبه 1 اسفند 1398-21:59 کد خبر:41150

دعوت مهندس هادیان رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری به حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی


به گزارش انعکاس شمال، سید جعفر هادیان رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری در پیامی از ملت ایران دعوت کرد تا با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای حمایت خود را از ایران اسلامی اعلام دارند و اقتدار و عظمت کشور عزیزمان را به رخ جهانیان بکشند.

 

نتیجه تصویری برای هادیان شورای شهرستان ساری

در متن این پیام آمده است:

 

بسمه تعالی

مردم شریف شهرستان ساری

حضور پرشور و آگاهانه شما مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که نشان از بینش وآگاهیتان است سبب استحکام پایه‌های نظام اسلامی ایران خواهد شد.

اصل انتخابات، نشانه عزت اسلام و نظام مقدس اسلامی است و انتخابات پرشور، وسیله ای برای اثبات این است که این نظام، نظامی مقتدر و برگرفته از دل مردم است.

ملت ایران آزمون بزرگی در پیش‌رو دارد، ان شاءالله از این آزمون نیز سربلند و سرافراز بیرون خواهند آمد و با حضور پرشور خود به دشمنان و بدخواهان این نظام نشان خواهند داد که ملت بصیر، هوشیار و همیشه در صحنه ایران همواره از آرمان ها و ارزش های انقلاب دفاع خواهند کرد.

اینجانب به نوبه خود از خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، بانوان، روحانیون، دانشجویان، فرهنگیان، احزاب و تشکل‌ها، نخبگان، اصناف و بازاریان، کشاورزان، اصحاب رسانه، جوانان برومند به ویژه رأی اولی‌ها و آحاد مردم شهرستان دعوت میکنم تا با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای حمایت خود را از ایران اسلامی اعلام دارند و اقتدار و عظمت کشور عزیزمان را به رخ جهانیان بکشند.

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :