تازه ها

شنبه 26 بهمن 1398-23:13 کد خبر:41139

برخوردهای ناجوانمردانه با کاندیدای شاخص ساری؟!


با نزدیک شدن به روز داوری مردم شریف وفهیم ساری در عرصه انتخاب اصلح بین کاندیداهای مجلس شورای اسلامی متاسفانه شاهد موج تخریب برخی از رسانه های وابسته به معامله گران سیاسی و بداخلاقی های انتخاباتی وابسته گان به دایره پول، قدرت و تزویر هستیم.

به گزارش انعکاس شمال، هجوم رسانه ای به یکی از کاندیداهای پاکدست، انقلابی و مورد اقبال مردم ساری بزرگ که حتی به اذعان مخالفانش سابقه ای سیاسی و اقتصادی شفاف داشته و برخاسته از بطن جامعه بوده و دردآشنا با معضلات طبقات فرودست و همیشه مظلوم است بنده را برای افشای برخی حقایق مصمم ساخته است.

نتیجه تصویری برای زارعی ساری

منصورعلی زارعی امروز هدف آماج تخریبی گسترده قرار گرفته است که علنا توسط پولهای نامشروعی که طی سالیان گذشته با زدو بندهای سیاسی و معامله آینده کشور از بیت المال به یغما رفته، حمایت و سازماندهی می شود. با عزم راسخ زارعی برای مبارزه همه جانبه با فساد، این حجم از اتحاد خواسته و ناخواسته بین پدرخوانده های فساد و دیگر رقبا نسبت به یک نفر، نه تنها بنده بلکه تمامی مردم شریف مرکز استان را برای آینده شهر در مجلس شورای اسلامی نگران ساخته.


مگر زارعی چه می داند ؟ به راستی تخریبگران زارعی از افشای کدام حقیقت تا این اندازه وحشت دارند؟ مگر این شبکه فساد تا چه اندازه فراگیر شده که برخی از صاحبان تصمیم و منصوبینشان تا این اندازه آشفته شده اند که مبادا پای زارعی به مجلس باز شود و بساط فساد و رانت خواری های بی حد و حصرشان را بر باد دهد؟ آیا علت اصلی این نگرانی وزن اعتماد و محبوبیت غیر قابل انکار زارعی در بین اهالی شهر ساری نیست؟ فراموش نکنیم که مردم خادم و خائن را تمیز می دهند.


باری این گونه ترفندها تخریبها تنها نشانگراین حقیقت است که امثال منصور علی زارعی خدمتگزاران حقیقی مردم جهت سازندگی و تارو مار مفسدین هستند اما افشای مطامع شبکه ای که با استفاده از پولهای کثیف سعی در فریب اذهان عمومی وبازی با آینده یک شهر و یک کشور دارند، وظیفه ای بود که بنا بر اعتماد مردم به اینجانب بر خود لازم دانستم با اهالی شهر در میان بگذارم تا انتخابی آگاهانه و اصلح داشته باشند.


نایب رییس شورای اسلامی شهر ساری
علی اکبر زلیکانی

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :