يکشنبه 20 بهمن 1398-8:24 کد خبر:41126

حضور گسترده بانوان شاغل سازمان عمران در مراسم تبیین گام دوم انقلاب اسلامی شهرداری ساری


به گزارش انعکاس شمال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران وبازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در مسجد امام رضا (ع) بوستان ولایت برگزار شد.

 

در این مراسم که با حضور گسترده بانوان شاغل در سازمان عمران همراه بود، بر پاسداری از آرمان های رفیع انقلاب و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری تأکید و یاد سردار شهید قاسم سلیمانی فرمانده سابق سپاه قدس گرامی داشته شد.

 

گفتنی است راحله حاجیان مسئول امور بانوان شهرداری ساری در حاشیه برگزاری این مراسم  با بیان اینکه  گذشت بیش از چهار دهه از انقلاب اسلامی، همواره رشد و شکوفایی نظام در ابعاد مختلف داخلی و بین المللی ببه دنبال داشت، گفت: این مهم جزو دستاوردهای رفیع انقلاب بوده که امروز به الگویی برای آزادی خواهان جهان تبدیل شده است.

وی در این گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما، با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری با جمع بندی افتخارآمیز از چهل سال گذشته و گشودن افق های پیش رو برای گام دوم انقلاب، در راستای تمدن سازی عمل کردند، خاطر نشان کرد: فرهیختگان و اساتید حوزوی و فرهنگی باید برای مفاهیم این بیانیه ادبیات تولید کنند و در کنار این مسئله برای بخش‌های مختلف مثل نگاه به گذشته و آینده دست به تولیدات علمی بزنند تا بیانیه بتواند خود را در حوزه‌های مختلف غالب کند و به عنوان یک نقشه راه در نظر گرفته شود.

 

حاجیان یادآور شد: گام دوم انقلاب اسلامی، گامی است که انقلاب را به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی است، نزدیک خواهد کرد.

در پایان بانوان شاغل در سازمان عمران برتبعیّت کامل خود از منشور مقام معظم رهبری و خدمت در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرند.

گزارش از سیده نسرین کاظمی نژاد

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :