تازه ها

چهارشنبه 18 دی 1398-13:13 کد خبر:40079

‌فرمانده سپاه کربلا:

تشییع باشکوه سپهبد سلیمانی نوید آینده روشن در جبهه مقاومت است

انعکاس شمال - فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: تشییع باشکوه سپهبد سلیمانی در کشور عجیب بود و این مسئله نشان دهنده دگرگونی و نوید آینده روشن در جبهه مقاومت است

 


به گزارش انعکاس شمال، سردار محمدحسین بابایی در مراسم روشنگری و گرامیداشت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران برگزار شد، اظهار داشت: تشییع باشکوه سپهبد سلیمانی در کشور عجیب بود و این مسئله نشان دهنده دگرگونی و نوید آینده روشن در جبهه مقاومت است.

وی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی ۴۱ سال در راه اسلام جهاد کرد، افزود: ایشان همیشه در جبهه‌های مقاومت در دل خطر بود و سپاه و مجموعه نظام برای حاج قاسم سلیمانی کارهای تبلیغاتی انجام نداده است بلکه محبت حاج قاسم را خداوند در قلوب مسلمانان جهان قرار داد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه تشییع سپهبد سلیمانی تکان‌دهنده بود و تاثیر فراوانی در روند انقلاب اسلامی دارد، ادامه داد: شهادت حاج قاسم حیات جمهوری اسلامی ایران را تداوم بخشید و سلیمانی‌های بسیاری رویش خواهند کرد.

بابایی با بیان اینکه رفتار و برخورد سپهبد سلیمانی مخلصانه بود، عنوان کرد: شجاعت ایشان بی‌نظیر و مثال‌زدنی بود و سپهبد سلیمانی سرباز واقعی نائب امام زمان بوده است.

وی با بیان اینکه ترور سپهبد سلیمانی بنیاد استکبار را تَرَک داده و قطعا آنها را نابود می‌کند، تصریح کرد: سپهبد سلیمانی صلح‌سازترین فرمانده میدان‌های نبرد بود و با روش‌های مختلف تلاش می‌کرد در جبهه‌های نبرد کشته‌ها کمتر شود./بلاغ

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :