تازه ها

سه شنبه 3 دی 1398-11:20 کد خبر:39053

هنرمندان مازندران جایگاه خوبی در هنر ایران دارند


به گزارش انعکاس شمال، داریوش ارجمند در نشست با استاندار مازندران گفت: مردم مازندران، بی شک دارای سبقه فرهنگی باارزشی هستند که نباید با آداب و رسوم، لهجه و زبان، سنت‌ها و باورهایشان شوخی یا دست اندازی کرد.

این هنرمند پیشکسوت خطاب به استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بیان داشت: حضور و حمایت مردم در فعالیت‌های فرهنگی و هنری، خود بیانگر این است که باید برای آنان از جان و دل مایه گذاشت و برای ایشان لباس خدمت به تن کرد.

وی که هم اکنون در چندین کارگاه آموزشی چند روزه بازیگری در مازندران مشغول آموزش به علاقمندان است، استعدادهای هنرآموزان مازندرانی را بسیار عالی توصیف کرد و گفت: جوانان هنرمند مازندرانی به خوبی توانسته اند جایگاه خود را در استان و کشور پیدا کنند و به لطف خدا درخشش‌ها و افتخارآفرینی‌های خوبی را برای این استان به ارمغان آورده اند.

داریوش ارجمند، اظهار امیدواری کرد با همت مسئولین و همراهی مردم، بسترهای لازم برای رشد و شکوفایی فرهنگ و هنر منطقه ارتقا یابد.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران نیز بر پیشینه و قدمت طولانی فرهنگ، هنر و تمدن مازندران تاکید کرد و گفت: مازندران از مردمی خونگرم، هنرمند، با فرهنگ، اصیل و فهیم برخوردار است، به گونه‌ای که زبانزد خاص و عام است.

وی بااشاره به تأثیرگذاری هنرمندان فاخر و ارزشمند در جوانان و نوجوانان و آحاد افراد جامعه، رسالت آنان را بسیار بزرگ وصف کرد و اذعان داشت: مردم ما از نقش آفرینی‌های خاطره انگیز داریوش ارجمند، درس‌ها و پندهای ارزشمندی برای زندگی آموختند و این برای کشور یک افتخار قابل اعتنا است.

حسین زادگان با اعلام حمایت از حضور ظرفیت‌های بالای فرهنگی و هنری کشور در استان مازندران بیان داشت: ما باید از تجربیات ارجمند و ارجمندها در استان استفاده و در راستای تربیت نسلی متعهد بکوشیم و فرصت‌ها را از دست ندهیم./مهر

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :