دوشنبه 18 آذر 1398-12:4 کد خبر:38032

انهدام باند سارقان خودرو و اموال داخل خودرو در قائم شهر


به گزارش انعکاس شمال به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدولی مرادی در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخل خودروها در شهرستان قائم شهر، مووضع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، تصریح کرد: ماموران با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه به فردی که دارای سوابق متعدد کیفری از جمله سرقت در این شهرستان بود مظنون شده و وی را دستگیر کردند .

سرهنگ مرادی، افزود: متهم در ادامه تحقیقات پلیسی و بازجویی های به عمل آمده به سرقت 3 خودرو و 18 فقره سرقت اموال داخل خودروها در این شهرستان با همکاری 2 نفر از همدستانش اعتراف کرد .

مرادی از دستگیری همدستان متهم در عملیاتی ضربتی خبر داد و اظهار داشت: متهمان با اوراق کردن خودروهای سرقتی، قطعات آن را به فروش رسانده بودند که در ادامه این عملیات قطعات خودروهای سرقتی از مخفیگاه آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و همکاری با پلیس، از قرار دادن اشیاء گران قیمت در داخل خودروها و همچنین پارک آن در مکان های فاقد امنیت مناسب خودداری کنند .

 

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :