تازه ها

يکشنبه 17 آذر 1398-14:26 کد خبر:38030

رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری مطرح کرد:

تشریح جدیدترین تحولات عمرانی در ساری

 مرتضی بربسته رئیس این سازمان در تشریح جدیدترین تحولات عمرانی شهر ساری و پروژه های محوله به مجموعه متبوعش گفت: عملیات قالب بندی دیوار حائل، خاکبرداری و خاکریزی به منظور تسطیح مسیر، جزئی از سلسله اقدامات سازمان عمران در راستای مراحل اجرایی پروژه فاز دو بوستان ملل می باشد...


به گزارش انعکاس شمال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، مرتضی بربسته رئیس این سازمان در تشریح جدیدترین تحولات عمرانی شهر ساری و پروژه های محوله به مجموعه متبوعش گفت: عملیات قالب بندی دیوار حائل، خاکبرداری و خاکریزی به منظور تسطیح مسیر، جزئی از سلسله اقدامات سازمان عمران در راستای مراحل اجرایی پروژه فاز دو بوستان ملل می باشد.

 

وی با اشاره به نهضت ترمیم آسفالت محلات اظهار داشت: با حمایت  مهندس رجبی شهردار ساری در تامین قیر مورد نیاز و احیاء فعالیت های کارخانه آسفالت، نهضت ترمیم آسفالت محلات را با انجام این عملیات عمرانی در تقاطع دخانیات به کمربندی جنوبی، کوچه های فرعی گلستان و خیابان شهدای محراب،  کوچه هفتم خیابان قارن، خیابان حقانی در بلوار امام رضا، خیابان اصلی شهید فهمیده و کوچه فردوس شانزدهم واقع در خیابان پل گردن اجرایی کرده ایم که این مهم می تواند در روان سازی تردد شهروندان ساروی نقش بسزایی داشته باشد.

 

 

بربسته با بیان اینکه پروژه احداث بلوار کشاورز با پیشرفت 80 درصدی همراه بوده است، تصریح کرد: اجرای نوه بتنی کوچه دهم خیابان فرهنگ و پیاده روسازی بلوار کشاورز در محدوده عبور آهی دشت نیز با جدیت دنبال می شود.

 

رئیس سازمان عمران با قدردانی از حُسن اعتماد شهردار و اعضای شورای شهر ساری، اظهار امیدواری کرد با بهره برداری از پروژه های این سازمان،  مدیریت شهری بتواند در تأمین خاستگاه عمومی مردم به توفیقات لازم دست پیدا کند.

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :