تازه ها

چهارشنبه 6 آذر 1398-15:3 کد خبر:38000

انتصاب مدیر حراست در سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری


به گزارش انعکاس شمال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، با صدور حکمی از سوی مدیر حراست شهرداری ساری، احسان مرادی فر یکی از نیروهای متعهد و کاربلد این دستگاه اجرایی به عنوان مدیر حراست سازمان مذکور منصوب شد.

 

برپایه این گزارش، رضا کافی مدیر حراست شهرداری مرکز استان در حاشیه این مراسم که با حضور رئیس و معاونان سازمان عمران برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اهمیت نظم و انضباط اداری در همه ارکان شهرداری و سازمان های تابعه، حفظ و حراست از اموال و تعهد در انجام وظایف را مورد توجه قرار داد و گفت: همه ما در راستای تأمین منافع شهر و شهروندان بر اساس منشور مدیریتی مهندس رجبی شهردار و اعضای شورای شهر ساری به وظایف اداری خود جامه عمل می پوشانیم.

وی افزود: تلاش در راستای افزایش بهره وری سازمانی با استفاده از تمامی ظرفیت های انسانی و امکانات می تواند در پویایی بیشتر فعالیت های سازمان عمران موثر واقع شود که این مهم با وجود مدیریت توانمند در این سازمان، به دستاوردهای شایانی ختم خواهد شد.

قابل توجه است مرتضی بربسته رئیس سازمان عمران نیز با قدردانی از حُسن اعتماد مهندس رجبی به نیروهای این سازمان گفت: بی شک با افزایش راندمان کاری سعی خواهیم کرد پاسخ مناسبی به این رویکرد حمایتی بدهیم.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :