تازه ها

چهارشنبه 22 آبان 1398-12:15 کد خبر:37977

محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران


به گزارش انعکاس شمال، سرهنگ علیرضا قدمی گفت: از چهارشنبه تا پایان هفته برای سهولت در آمدوشد خودروها، محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی استان اعمال می‌شود.

وی افزود: منع آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی در جاده هراز از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ آبان اعمال می شود.

سرهنگ قدمی به محدودیت ترافیکی در محور کندوان اشاره و بیان کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

وی گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۵ آبان از محور‌های کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۲۴ آبان تا ۲ بامداد شنبه ۲۵ آبان از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، افزود: با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ۲ بامداد شنبه ۲۵ آبان از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.   /ایلنا
 

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :