پنجشنبه 25 مهر 1398-20:43 کد خبر:37914

در بازدید سرپرست سازمان عمران و هیئت امنأ تأکید شد :

تسریع در روند اجرای پروژه بازار رضوی

مهندس بربسته سرپرست سازمان اهمیت همکاری هیئت امنا را جهت پیشبرد اجرایی بازار رضوی مورد توجه قرار داد و گفت: سازمان عمران اجرای این پروژه را براساس برنامه و دستورات ابلاغی شهرداری پیش می بَرد... به گزارش انعکاس شمال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، در بازدید مهندس بربسته سرپرست، مهندس نجاتی معاون این سازمان تابعه و هیئت امنای بازار بزرگ رضوی، بر تسریع در روند اجرایی پروژه بازار رضوی تأکید شد.  


 

 

 بر پایه این گزارش در این بازدید، اعضای هیئت امنای این بازار با قدردانی از حُسن توجه شهرداری ساری نسبت به تکمیل پروژه مذکور، خواستار ایجاد فضای بازارچه هفتگی و روزانه در محوطه بازار برای استفاده دستفروشان از این فضای کسب و کار شدند.

 

 

گفتنی است مهندس بربسته سرپرست سازمان اهمیت همکاری هیئت امنا را جهت پیشبرد اجرایی بازار رضوی مورد توجه قرار داد و گفت: سازمان عمران اجرای این پروژه را براساس برنامه و دستورات ابلاغی شهرداری پیش می بَرد. 

 

وی با بیان اینکه تیم های عملیاتی سازمان متبوعش، پروژه های مربوط به اجرای بازار رضوی را شبانه روزی پیگیری می کنند، تصریح کرد: بی شک این سازمان در اجرای پروژه بازار رضوی به مقوله کمیت و کیفیت توجه کافی خواهد داشت. 


 

گزارش پایگاه اطلاع رسانی این سازمان حاکیست سازمان عمران با اجرای پروژه های متنوع عمرانی طی سال های اخیر، سهم بسزایی در عمران و آبادانی منطقه بلوار کشاورز داشته، از این رو تکمیل و بهره برداری از این پروژه نیز می تواند تحولات مثبتی را در اقتصاد و رفاه شهروندان جنوب شهر ایجاد نماید. 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :