تازه ها

چهارشنبه 10 مهر 1398-10:15 کد خبر:37900

مدیرعامل شرکت گاز مازندران مطرح کرد:

بدهی ۱۱۰ میلیارد تومانی مشترکان به گاز مازندران

انعکاس شمال - مدیرعامل شرکت گاز مازندران میزان بدهی مشترکان به این شرکت را ۱۱۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ۹۰ میلیارد تومان آن مربوط به خانگی است.


به گزارش انعکاس شمال، جعفر احمدیور با بیان اینکه ۲۵۰ میلیارد تومان مطالبات مشترکان با اجرای طرح اقساطی دریافت کردن گازبهاء به ۱۱۰ میلیارد تومان کاهش یافته است افزود: سعی می کنیم برای دریافت مطالبات شیوه تعاملی داشته باشیم و از مجموع مطالبات ۹۰ میلیارد تومان بخش خانگی است.

احمدپور با عنوان اینکه مردم از نظر اقتصادی دچار مشکل هستند عنوان کرد: برای دریافت مطالبات نسبت به اقساطی کردن به مدت چندماه اقدام کردیم تا بر مردم فشاری وارد نشود.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اظهار اینکه تا ۱۲ ماه برای دریافت گازبهاء اقساط می شود گفت: برای دریافت مطالبات از صنایع نیز همکاری لازم صورت می گیرد و بدهی ۱۵ میلیارد تومانی چوب و کاغذ به پنج میلیارد تومان کاهش یافته است.

وی ادامه داد: با استراتژی اقساطی کردن دریافت مطالبات، بخشی قابل توجهی از مطالبات این شرکت دریافت شده است.

احمدپور همچنین درباره گازبهای مدارس گفت: برای مدارس الگوی مصرفی تعیین شده است ولی بدهی قبلی گازبها را باید پرداخت کنند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران یادآور شد: در حال حاضر گاز هیچ مدرسه ای قطع نیست و درصورت قطع بودن برای وصل شدن باید به مراکز گاز اطلاع رسانی کنند.

  وی با بیان اینکه برای گازرسانی به کل روستاهای باقیمانده استان در شرایط فعلی ارز هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است گفت: این درحالی که در قیمت نرخ ارز و دلار تغییر ایجاد نشود.

دو هزار و ۱۵۰ روستای مازندران و ۹۹ درصد جمعیت شهری از نعمت گاز بهره مند هستند./مهر

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :