تازه ها

پنجشنبه 24 مرداد 1398-10:31 کد خبر:37841

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران اعلام کرد:

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

انعکاس شمال - رئیس پلیس راه استان از محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 23 مرداد ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 26 مرداد ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

 


به گزارش انعکاس شمال، سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی ،ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 23 مرداد ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 26 مرداد ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 23 مرداد ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 26 مرداد ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است .

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز جمعه 25 مرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 26 مرداد ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 5 بعد از ظهر تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز عنوان کرد: تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت 12 روز شنبه 26 مردادماه به شرح ذیل از این محور ممنوع می باشد .

از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روز چهارشنبه23 مردادماه

از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز پنج شنبه 24 مردادماه

از ساعت 6 بامداد روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه 26 مردادماه

از ساعت 6 صبح تا 12 روز شنبه 26 مرداد ماه

قدمی همچنین خاطرنشان کرد: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و بمنظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج به چالوس اعمال خواهد شد

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند ./ایلنا

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :