چهارشنبه 23 مرداد 1398-12:45 کد خبر:37838

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی:

دست اندازی به صندوق سازمان تامین اجتماعی به قانون تبدیل شده است

انعکاس شمال - یوسف نژاد با بیان اینکه بنده هم معتقدم به صندوق تامین اجتماعی دست اندازی شده است،گفت: متاسفانه تعداد نمایندگان حامی کارگر در مجلس محدود است و خیلی از مصوبات به نفع کارگران رای نمی آورد.

 


به گزارش انعکاس شمال، علی اصغر یوسف نژاد در جمع نمایندگان کارگری و بازنشستگی مازندران گفت: یکی از وظایف اصلی نماینده مجلس شنیدن نگرانی ها و دغدغه های مشکلات مردم مستند و منطقی حوزه انتخاباتی مربوطه و انتقال آن به مراجع اجرایی است.

وی اظهار کرد: متاسفانه سوء مدیریت در برخی دستگاه های اجرایی و ناکارآمدی برخی مدیران موجب بروز بعضی نارضایتی ها شده است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمک نکردن دستگاه های مشابه به یکدیگر گفت: متاسفانه بسیاری از مشکلات ما ریشه در عدم حمایت و اتحاد برخی دستگاه های اجرایی هم سو می باشد.

یوسف نژاد در ادامه با بیان اینکه بنده هم معتقدم به صندوق تامین اجتماعی دست اندازی شده است،گفت: متاسفانه تعداد نمایندگان حامی کارگر در مجلس محدود است و خیلی از مصوبات به نفع کارگران رای نمی آورد.

وی ادامه داد: به همین دلیل است که این دست اندازی به صندوق سازمان تامین اجتماعی به قانون و مقررات تبدیل می شود.

نماینده مردم ساری و میاندرود با اشاره به اینکه بسیاری از بنگاه های تولیدی در استان با 30 درصد ظرفیت خود در حال فعالیت هستند،گفت: در شرایط فعلی اقتصادی حاکم در کشور باید تلاش کرد تا اشتغال موجود را حفظ کرد.

وی افزود: باید تلاش کرد صندوق تامین اجتماعی و هلدینگ شستا به حیاط خلوت دولتی ها تبدیل نشود./ایلنا

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :