چهارشنبه 26 تير 1398-9:59 کد خبر:37771

کندوان و هراز جمعه یک طرفه می شود


به گزارش انعکاس شمال، پلیس راهور مازندران اعلام کرد که محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۲۶ تیرماه آغاز می شود و تا ۲ بامداد شنبه ۲۹ تیر برقرار است.

بر این اساس، در این مدت تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه ممنوع خواهد بود.

محور کندوان

رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت ۱۵ روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه از کرج به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲ بامداد شنبه از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی، ادامه دارد.

محور هراز

رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.

براساس اعلام پلیس راه، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه تا جمعه ۲۸ تیرماه ممنوع است.

همچنین تردد تمامی خودروها از ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۸ تیر ماه از رودهن به سمت امل مسدود و از ساعت ۱۹ تا ۲۴ بامداد از آب اسک به سمت تهران یکطرفه خواهد بود.

محور فیروزکوه

رفت و آمد تمامی تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه تا ساعت ۲۲ همان روز از تهران به سمت قائمشهر و برعکس ممنوع است.

علاوه بر این هواشناسی استان مازندران نیز شرایط جوی استان را صاف تا نیمه ابری پیش بینی کرد، اما محورهای داخلی استان با آسمانی ابری و بارانی همراه خواهند بود.

دمای هوا نیز در روزهای اینده به میانگین ۳۰ درجه برای مناطق جلگه ای استان خواهد رسید./ایرنا

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :