تازه ها

چهارشنبه 19 تير 1398-10:15 کد خبر:37756

رئیس ایستگاه چهار آتش نشانی ساری :

حریق انبار مواد ضایعاتی با اقدام سریع آتش نشانان مهار شد

انعکاس شمال - حسن نژاد گفت: آتش سوزی در انبار مواد ضایعات با سرعت عمل آتش نشانان مهار و از سرایت آن به نقاط مجاور جلوگیری شد.

 


به گزارش انعکاس شمال و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری، در ساعت 13:21 دقیقه روز سه شنبه 17 تیر ماه طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی مبنی بر حریق انبار مواد ضایعات، بلا فاصله ستاد فرماندهی عملیات، آتش نشانان ایستگاه یک و چهار را به محل حادثه اعزام کرد.

ایرج حسن نژاد رئیس ایستگاه چهار آتش نشانی ساری در خصوص این حادثه، گفت: این حادثه در کمربندی شرقی -انتهای کوی شهید عبدی رخداد و آتش نشانان در لحظه رسیدن حریق در زمین خالی و انبار مواد ضایعاتی را که در حال سرایت به نقاط مجاور بود مهار کردند.

وی با اشاره به اینکه بررسی های اولیه آتش نشانان حاکی از آن است که حریق از زمین خالی به انبار سرایت کرده است، افزود: کارشناسان علت یابی حریق در حال بررسی بیشتر این حادثه هستند.

حسن نژاد با اشاره به ممنوعیت بر پایی آتش در محیط شهری با توجه به آلودگی محیط زیست و خطر سرایت آتش به نقاط مجاور، گفت: شهروندان از ایجاد آتش سوزی و اقدامات غیر ایمن که بعضاً منجر به بروز حوادث بزرگ می شود جداً خودداری نمایند.

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :