تازه ها

سه شنبه 31 ارديبهشت 1398-10:11 کد خبر:37679

توزیع سبد مهربانی در مناطق سیل زده سیمرغ


به گزارش انعکاس شمال، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی  با اشاره به اجرای طرح مهربانی در سیمرغ اظهار داشت: یکصد سبد کالا به برکت عوائد موقوفات در شهرستان سیمرغ توزیع شد که قسمتی از آن بین سیل زدگان روستای رکن کلاً این شهرستان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه سبدکالا با حضورامام جمعه و فرماندار شهرستان سیمرغ توزیع شد، افزود: اقلام غذایی نظیربرنج، مرغ، ماکارونی، رب گوجه، عدس و … از محتویات این سبد مهربانی اوقاف می‌باشد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: استان مازندران نیازمند وقف‌های جدید متناسب با نیازهای روز جامعه و به خصوص کمک به نیازمندان است.

وی تصریح کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تلاش دارد تا کمک به نیازمندان باعزت نفس و کرامت انسانی همراه باشد و نباید فقر موجب تضعیف شخصیت انسان‌ها شود، همچنین افطاردهی از محل درآمد امامزاده و موقوفات با این نیت طی ماه مبارک رمضان در امامزاده‌های شاخص دیار علویان در حال انجام است.

قابل ذکر است همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی (ع)، مراسم اجرای طرح افق (توزیع صد سبد کالا و اقلام غذایی بین سیل زدگان) از محل عوائد موقوفات در مسجد مهدیه روستای رکن کلای شهرستان سیمرغ انجام شد./مهر

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :