شنبه 28 ارديبهشت 1398-15:42 کد خبر:37674

پایان خط زوج کیف قاپ در آمل

انعکاس شمال - فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگيري زوج کيف قاپ با 8 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.


انعکاس شمال: سرهنگ نعمت الله آزادی، گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت و کيف قاپي توسط موتورسوار در خیابان های شهرستان آمل ، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: کارآگاهان پليس آگاهي با بررسي اظهارات مالباختگان، اقدامات پلیسی را با تقویت گشت هاي انتظامی کلانتري هاي سطح شهرستان در مناطق آسيب پذير آغاز کردند.

سرهنگ آزادی اظهار داشت: پس از چند روز تحقيقات گسترده پليسي سرانجام ماموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي سارقان که یک زوج بودند را شناسايي و در اقدامي غافلگيرانه دستگير کردند.

وی با اشاره این که متهمان تاکنون به 8 فقره سرقت و کیف قاپی در این شهرستان اعتراف کردند، تصريح کرد: با هماهنگي مقام قضايي،در بازرسی از مخفیگاه متهمان لوازم سرقتي شامل تلفن همراه و تعدادي مدارک شناسايي و ... مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان از شهروندان خواست:

  • برای جلوگیری از بروز اینگونه موارد حتي الامکان از حمل پول زیاد همراه خودداری کرده و مراقب افراد غريبه که به شما نزدیک مي شوند باشند.
  • هميشه کيف همراه خود را با دستي که به سمت ديوار يا جدول خيابان است حمل کنند.
  • در صورتي که اشياء با ارزش و يا پول زياد همراه دارند، از تردد در مکان های خلوت پرهیز کنند زیرا ممکن است افرادي در مکان هاي خلوت با نزاع ساختگي اقدام به سرقت اموال آنان کنند.
نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :