تازه ها

چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398-11:7 کد خبر:37656

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران:

حماسه آزادسازی خرمشهر غرور ملی مردم ایران محسوب می شود

انعکاس شمال- معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه سوم خردادماه و سالروز آزادسازی خرمشهر غرور ملی مردم ایران محسوب می شود بر لزوم حفظ این فرهنگ تاکید کرد.

 


به گزارش انعکاس شمال، حسین حسن نژاد در جلسه ستاد بزرگداشت حماسه سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: دفاع مقدس یک معدن تجدید پذیر و یکی از موادی که می‌توانیم از آن استحصال کنیم سوم خرداد است.

وی با بیان اینکه سوم خرداد، غرور ملی مردم ایران بوده و نتیجه اراده مردان الهی است که به تعبیر حضرت امام راحل خداوند خرمشهر را آزاد کرد افزود: چون اراده الهی در این پیروزی توسط مردان این مرز و بوم شکل گرفت پایدار و ماندگار است و وظیفه همه ما حفظ این فرهنگ است.

وی گفت: تمام اراده دشمن فاصله انداختن بین نیروهای انقلابی است و باید از این فرصت برای افزایش همبستگی بهره گرفت زیرا یک سند و ثروت برای تبدیل هویت ایرانی اسلامی است و سوم خرداد افتخار این مرز و بوم و جزو میراث مشترک، نماد و نتیجه انقلاب و یکی از ابعاد رهبری حضرت امام است.

حسن نژاد ادامه داد: سوم خرداد یکی از نمادها و المان‌های سربازان و رزمندگان است که باید آن را حفظ کنیم و این بزرگداشت برای یادآوری آن حماسه هاست.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: امروز نگاهی که به دین و ارزش‌ها داریم را مدیون انقلاب و امام و شهدا هستیم و باید از آن پاسداری کنیم و یکی از آنها حماسه سوم خرداد است و خداوند همه ما را مکلف به یادآوری ایام الله می‌کند.

وی گفت: حماسه فتح خرمشهر، نماد افتخار و غرور و عزت مردم ایران است و توجه به برنامه‌های آزادسازی خرمشهر برای همه ما باید با این جهت گیری نسبت به سال‌های گذشته مهم‌تر باشد چون مردم را یادآوری می‌کنیم و ماندگاری این حماسه و این جزو وظایف است.

وی تاکید کرد: امروز نباید حماسه خرمشهر را فراموش کنیم و یا با ملاحظات شخصی نبینیم و از آن به عنوان فرصت تقویت انقلاب، نیروهای انقلابی و اتصال نسل امروز و دیروز و به عنوان یک گفتمان ببینیم./مهر

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :