تازه ها

دوشنبه 26 فروردين 1398-13:11 کد خبر:37601

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

آرامش را به مناطق سیل زده بر می گردانیم

انعکاس شمال - رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، اقدامات سپاه‌های استانی را در مناطق سیل زده خوب و به موقع دانست و گفت: تا قبل از ماه رمضان آرامش به مردم سیل زده بر می‌گردد.


به گزارش انعکاس شمال، سردار غلامحسین غیب پرور صبح دوشنبه در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده به مازندران و در جمع فرماندهان معین بازسازی سیل، اقدامات سپاه‌های استانی را در کمک به سیل زدگان و در مناطق سیل زده، خوب، پرحجم و به موقع دانست و اظهار داشت: همدلی در بازسازی مناطق سیل زده ستودنی است.

وی با اظهار اینکه حادثه سیلاب سبب شد تا همدلی و انسجام و همگرایی در کشور تقویت شود به کار ویژه برای بازگشت آرامش بین سیل زدگان اشاره و اضافه کرد: تا قبل از ماه مبارک رمضان از سپاه‌های استانی می‌خواهیم تا آرامش را در مناطق سیل زده بین مردم برقرار کنند.

وی با تاکید بر اینکه با کار و تلاش همگانی از مشکلات عبور خواهیم کرد، اقدامات سپاه را در مناطق سیل زده، خوب، پرحجم و به موقع دانست و تصریح کرد: در مناطق سیل زده مازندران نیز نیازمند تلاش مضاعفی هستیم زیرا به کار بیشتری نیاز دارد.

جمعی از مسئولان سپاه کربلا مازندران سردار غیب پرور را در این بازدید همراهی می‌کنند.

وقوع دو فقره سیل مخرب در مازندران سبب شد تا ۶۵۰۰ واحد مسکونی و بیش از ۹۱ هزار هکتار مزارع و باغات دچار تخریب و آسیب شود. همچنین این حادثه به بخش‌های مختلف خسارت‌های هنگفتی وارد کرده است./مهر

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :