سه شنبه 6 فروردين 1398-11:34 کد خبر:37560

حسن بابایی

عبور از بحران با مدیریت جهادی


هرگاه اتفاقات بگونه ای رقم خورده که رفع گرفتاری های مردم از توان دولت مردان خارج بوده نگاههای ساکنان شمال به اقدامات نیروهایی دوخته شد که بی هیچ منتی با تمام توان گام در راه خدمت گذاشتند. ورود این مردان با صفا همواره گره گشای گرفتاری های مردم بوده و هست.

این بار هم در آستانه نوروز وقتی قهر طبیعت در لباس روان آب های ویران کننده زندگی مردم را در دو استان شمالی مازندران و گلستان در نوردید و عید را بر آنان سخت کرد به طوری که هم نیروهای بسیج و سپاه قدم به عرصه ایثار و جهاد گذاشته و وارد میدان عمل شدند.

غلامرضا شریعتی رئیس بسیج سازندگی مازندران از آن دست مردانی است که بی هیچ چشم داشتی واردشده و تلاش وصف ناپذیری را برای عبور از بحران سیل در مازندران انجام داد. او و مردان تحت امرش از هیچ کوششی دریغ نکردند تا گلخند لبخند را بر لب های سیل زدگان مازنی و گلستانی بنشانند.

او بعد از فراغت از کار جهادی در مازندران وقتی احساس کرد همسایگان گلستانی اش به توان امداد رسانی او و هم رزمشانش نیاز دارند بی وقفه وارد عمل شد. رفت تا توان مردان بی ادعایش را برای بحران زدایی از ساکنان دیار گلستان بکار گیرد. او حالا میدان جنگ را در عرصه سازندگی می بیند. خدا قوت دلاور. خدا قوت مرد بی ادعای عرصه کار و جهاد...

حسن بابایی – سردبیر انعکاس شمال

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :