تازه ها

شنبه 3 فروردين 1398-13:1 کد خبر:37552

ترافیک پرحجم خودروها در سومین روز نوروز به سمت شمال


به گزارش انعکاس شمال، محسن هاشمی امروز درباره آخرین وضعیت راه‌های مازندران، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در محدوده لاسم تا سه‌راه چلاو محور هراز به سمت شمال به‌صورت نیمه‌سنگین و در سایر مقاطع این محور به‌صورت پرحجم است.

وی با اشاره به ترافیکی پرحجم به سمت شمال در محور کندوان، افزود: آمد و شد تمامی خودروها در محدوده ورودی شهر زیراب تا شیرگاه به‌صورت نیمه‌سنگین در سایر مقاطع این محور به‌صورت پرحجم و روان است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران اضافه کرد: همچنین تردد خودروها در محور کیاسر به‌صورت عادی و روان است.

هاشمی به  اجرای محدودیت‌های ترافیکی نوروزی در محورهای مازندران اشاره کرد و گفت: تردد تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان و تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز ممنوع است،.

 

وی بیان کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 تا دو بامداد روز بعد روزهای پنج‌شنبه هشتم فروردین و یک‌شنبه 11 فروردین ماه امسال از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران  ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج_چالوس از ساعت 12 تا دو بامداد روزهای یک‌شنبه چهارم، جمعه نهم ، پنج‌شنبه 15، جمعه 16و شنبه 17 فروردین ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
هاشمی یادآور شد: تردد انواع کامیون و کامیونت تا ساعت 24 روز شنبه سوم فروردین ماه سال 98، ساعت 6 روز یک‌شنبه چهارم تا ساعت 24 روز دوشنبه پنجم فروردین، ساعت 12 ظهر پنج‌شنبه هشتم تا ساعت دو بامداد روز شنبه 10 و همچنین از ساعت 12 شهر یک‌شنبه 11 تا ساعت 22 روز شنبه 17 فروردین ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد بود.
وی تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16روزهای یک‌شنبه چهارم، جمعه 9، پنج‌شنبه 15 و جمعه فروردین ماه تا ساعت دو بامداد روز بعد، از رودهن به سمت آب‌اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از آب‌اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران اضافه کرد: تردد انواع تریلرها از ساعت 8 تا 24 روز هشتم فروردین ماه سال 98 از محور سوادکوه «مسیر جنوب به شمال تهران _فیروزکوه _قائم‌شهر و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای چهارم، 15 و 16 فروردین ماه سال 98 از محور سوادکوه « از مسیر شمال به جنوب محور قائم‌شهر_فیروزکوه _تهران ممنوع است.
هاشمی در پایان گفت: مهمترین موضوعی که رانندگان در تعطیلات نوروزی باید به آن توجه کنند بحث مدیریت سفر است تا درگیر صف‌های طولانی ترافیک نشوند./فارس

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :