تازه ها

دوشنبه 20 اسفند 1397-13:23 کد خبر:37530

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران:

۱۰۲ پایگاه امداد و نجات نوروزی در مازندران برپا می شود

انعکاس شمال  –  مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران، شمار پایگاه‌های امداد و نجات، ایمنی و سلامت نوروزی در استان را ۱۰۲ واحد اعلام کرد.

 


به گزارش انعکاس شمال، مجتبی اکبری در حاشیه جلسه خدمات ستاد اجرایی سفرها در استان مازندران اظهار داشت: خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر از ۲۴ اسفندماه شروع می‌شود و تا ۱۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

وی تعداد کمپ‌ها، پست‌ها و پایگاه‌های هلال احمر را ۱۰۲ پایگاه امداد و نجات و ایمنی و سلامت بیان کرد و افزود: در تمامی محورهای مواصلاتی و ورودی و خروجی‌های شهرهای و مناطق صعب العبور پایگاه‌هایی درنظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر با به کارگیری ۱۰ هزار نفر روز از ظرفیت امدادگران، نجاتگران، داوطلبان و همکاران و سه هزار نفر از جوانان و امدادگران به صورت خدمت داوطلبانه در ایام نوروز خدمات دهی می‌کند.

اکبری یادآور شد: نگاه فرصت خدمت داوطلبانه به ترافیک در استان مازندران و استفاده از ظرفیت داوطلبان و خیران برای خدمت به مسافران و مردم در ترافیک برای حفظ آرامش و حمایت روانی افراد در جهت پیشگیری از حوادث و سوانح ناشی از خستگی ترافیکی از جمله برنامه‌های نوروزی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران، برپایی سلسله برنامه‌های هلال شادمانی، طراحی اپلیکیشن نجات به صورت شبانه روزی، طراحی روبوت در فضای مجازی، استفاده از تیم سحاب، دوچرخه سواران داوطلب و استفاده از طرح‌های ویژه با نماد سنتی و بومی از دیگر برنامه‌های نوروزی هلال احمر به شمار می‌رود./مهر

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :