تازه ها

يکشنبه 5 اسفند 1397-13:49 کد خبر:37474

همایش "رسانه در گذر انقلاب" در مازندران برگزار شد


به گزارش انعکاس شمال، همایش رسانه در گذر انقلاب امروز با حضور محمد حسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، فرمانده سپاه کربلای استان، مسئول بسیج رسانه مازندران و اصحاب رسانه استان در مجتمع غدیر سپاه کربلای مازندران برگزار شد.

عبدالمهدی حق شناس، مسئول بسیج رسانه سپاه کربلای مازندران در  این همایش  با گرامی‌داشت یاد و خاطر شهداه به ویژه شهید رسانه هادی باغبانی، اظهار داشت: شهدای ما به تاسی  از فرهنگ عاشورا نقش مهمی در پیروزی و انسجام انقلاب اسلامی  ایران داشتند و امروز باید همه ما پیرو واقعی آنان باشیم و در سنگر خدمت راه آنان را ادامه دهیم.

وی با اشاره به نقش مهم رسانه در توسعه همه جانبه کشور، افزود: بزرگ‌ترین صدا صدای حقیقت است که در سازمان بسیج رسانه، هدف و آرمان اصلی بیان و ارائه حقیقت مطلب، انقلابی بودن، انقلابی ماندن و امید بخشی در جامعه است.

حق شناس بیان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری امروز رسانه‌ها در دنیا فکر، فرهنگ، رفتار و در حقیقت هویت فرهنگی انسان‌ها را القا می‌کنند و تعیین کننده هستن  که باید جهت پیشرفت و حفظ دستاورد نظام از این ابزار بهره بگیریم.

وی با بیان اینکه مطبوعات، رسالت آگاهی بخشی در جامعه را  بر عهده دارند و نقش مطبوعات در کشورها هماهنگ کردن آرمان‌ها است، فزود: رسانه‌ها نقش منعکس کردن آرمان یک ملت را دارند که هدف بسیج رسانه افزایش  تعامل میان اقشار رسانه است تا با اتحاد، همدلی و امید بخشی موجب توسعه جامعه شویم و جامعه آرمانی را به سر منزل مقصود برسانیم.

مسئول بسیج رسانه مازندران گفت: رسانه‌های انقلابی و ولایی در الگوی دوستی، فرهنگی، محبت، انقلابی‌گری و با نظام ماندن را به مردم القا می‌کنند و بدانیم مهم‌ترین ابزار جنگ در هر عرصه، رسانه است بسیج رسانه  تلاش دارد با هم افزایی به اهداف انقلابی خود دست یابد.

وی بیان کرد:98  برنامه با 22 موضوع شاخص دردهه فجر فاطمی امسال شامل جشنواره نقد منصفانه، جشنواره خبر برتر،کارگاه بومی با موضوع رسانه، تجلیل از فرزندان شهدای مدافع حرم، برگزاری مسابقات ورزشی و کارگاه تخصصی آموزشی در استان برگزار شد.

حق شناس بیان کرد: امروز برای خنثی کردن توطئه‌های شوم دشمنان علیه نظام باید رسانه‌ها بیدار باشند و با قلم و قدم خود از انقلاب و دستاوردهای آن به درستی دفاع کنند./تسنیم

 

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :