تازه ها

سه شنبه 11 دی 1397-16:36 کد خبر:37339

اجرای طرح پاکسازي مناطق آلوده در جویبار

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از دستگیری 28 سارق سابقه دار و عانل افیونی در طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي نقاط آلوده این شهرستان خبر داد


به گزارش انعکاس شمال به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ"اکبر درویشی" با اعلام اين خبر، افزود: به منظور پاکسازي نقاط آلوده و مقابله با تهيه و توزيع کنندگان موادمخدر،سارقان،مجرمان سابقه دار، طرح عملياتي ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خيز شهر جویبار به اجرا در آمد.

وي افزود:در اجراي اين طرح مأموران انتظامي این فرماندهی با هماهنگي قضائي، در عملياتي ضربتي که در مناطق آلوده و جرم خيز این شهرستان به اجرا درآمد، 2 دستگاه خودرو و 2 دستگاه متورسیکلت متخلف را متوقف کردند.

سرهنگ درویشی از پلمب 5 قهوه خانه سنتی دارای تخلف صنفی و فاقد مجوز فعالیت در اجرای این طرح نیز خبر داد و گفت: 35 عدد قلیان ، نیم کیلو انواع مواد مخدر و 180 کیلو گرم برنج سرقتی در اجرای این طرح کشف شد .

وی با اشاره به اجراي موفقيت‌ آميز اين طرح ، اظهار داشت: 20 متهم تحت تعقیب مراجع قضائی 7 نفر از سوداگران و عاملان افیونی در این طرح شناسايي و دستگير شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار در پايان ضمن قدردانی از همکاري خوب مردم با پليس، اظهار داشت: هدف از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي مناطق آلوده، ايجاد امنيت پايدار و آسايش و آرامش براي مردم است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :