تازه ها

دوشنبه 19 آذر 1397-8:18 کد خبر:37329

کلاهبرداری 7 میلیاردی به بهانه خرید خودرو


انعکاس شمال - فرمانده انتظامی استان از دستگیری زنی که با ارائه چک های فاقد اصالت و به بهانه خرید خودرو اقدام به کلاهبرداری7میلیارد و 500 میلیون ریالی کرده بود خبر داد.

سردار "سید محمود میرفیضی" اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با ارایه چک های سرقتی و فاقد اصالت به بهانه خرید خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از مال باختگان، کارآگاهان دریافتند، زنی به بهانه خرید خودرو با شناسایی فروشندگان و مالکان خودرو در سایت شیپور و دیوار پس از انجام معامله با ارایه چک های سرقتی و فاقد اصالت اقدام به کلاهبرداری از آنان می کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: با شناسایی متهم و مخفیگاه این کلاهبردار، با هماهنگی قضائی، ماموران پلیس آگاهی در اقدامی غافلگیرانه این زن را در حالی که قصد خروج از کشور را داشت در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سردار میرفیضی، افزود: متهم در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی و 7 میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری از شهروندان اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :