تازه ها

چهارشنبه 9 آبان 1397-14:18 کد خبر:37291

کشف 70 دستگاه دوچرخه سرقتی در قائم شهر


انعکاس شمال: سردار"سید محمود میرفیضی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت دو چرخه در سطح شهرستان قائم شهر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قائم شهر با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه 2 سارق حرفه ای دوچرخه، اهل و ساکن یکی از شهرستان های همجوار شدند .

وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی قضائی، متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند و در تحقیقات پلیسی به 70 فقره سرقت دوچرخه و فروش آن به یک مالخر اموال مسروقه اعتراف کردند .

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در ادامه این عملیات، همدست متهمان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان 70 دستگاه دوچرخه سرقتی کشف شد .

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، از مالباختگان خواست ضمن همراه داشتن مدارک شناسایی و یا مالکیت، با مراجعه به کلانتری 11 شهرستان قائم شهر نسبت به شناسایی و دریافت اموال خود اقدام کنند.

سردار میرفیضی، رعایت هشدارهای انتظامی، استفاده از تجهیزات ایمنی نظیر دزدگیر و قراردادن روی وسیله نقلیه در مکان های مناسب با استفاده از قفل و ابزارهای ایمنی مناسب را از مهمترین راهکارهای پیشگیری از سرقت وسایل نقلیه برشمرد.

میرفیضی با اشاره به نقش مشارکت های مردمی در حفظ و ارتقاء امنیت پایدار در جامعه، اذعان داشت: تعامل و مشارکت مردم و سایر نهادهای اثر گذار با نیروی انتظامی در کاهش آسیب های اجتماعی منجر به ارتقاء احساس امنیت، افزايش قابليت پاسخگويي پلیس و استقرار نظم، امنيت و آرامش در جامعه خواهد بود .

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه از هم استانی های عزیز خواست برای حفظ و استقرار نظم و امنیت مطلوب در جامعه با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و اجتماعی را به مرکز فوریت های پلیس اعلام کنند.

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :