تازه ها

سه شنبه 20 شهريور 1397-6:42 کد خبر:37247

واکنش فرمانده سپاه ‌مازندران ‌به اتفاقات اخیر در شورای شهر بابل:

بدون ملاحظه با مفسدین ‌اخلاقی برخورد می‌کنیم

انعکاس شمال- فرمانده سپاه کربلای مازندران ادامه داد: اقدامات خوبی در راستای کشف انبارهای احتکار شده در استان صورت گرفته و چند انبار از اقلام مورد نیاز مردم در شهرهای ساری، قایم شهر، سیمرغ، بابل و آمل کشف شد.


فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه سپاه ‌با قوت با مفاسد اقتصادی برخورد می‌کند، نسبت به اتفاقات اخیر صورت گرفته در بابل واکنش نشان داد.

واکنش فرمانده سپاه ‌مازندران ‌به اتفاقات اخیر در شورای شهر بابل/بدون ملاحظه با مفسدین ‌اخلاقی برخورد می‌کنیم

به گزارش انعکاس شمال ،سردار محمدحسین بابایی در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم درباره اتفاقات اخیر شهر بابل و اقدامات سپاه در مقابله با مفاسد اخلاقی و اقتصادی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در چارچوب قوانین و مقررات و با هماهنگی مقامات قضایی به صورت جدی با جرائم سازمان یافته برخورد می‌کند.

وی افزود: بحث مقابله با مفاسد اقتصادی در اولویت برنامه‌های سپاه قرار دارد و در صورت ابلاغ به عنوان ضابط قضایی با جرائم برخورد می‌کند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران ادامه داد: اقدامات خوبی در راستای کشف انبارهای احتکار شده در استان صورت گرفته و چند انبار از اقلام مورد نیاز مردم در شهرهای ساری، قایم شهر، سیمرغ، بابل و آمل کشف شد.

بابایی گفت: این اقدامات ماحصل زحمات و اطلاعات دلسوزانه مردم بوده که در اختیار ما قرار می گیرد و دلسوزانه توسط شبکه بزرگ بسیج پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه خدماتی که موجب رفاه و آسایش مردم شود مورد حمایت ما قرار می‌گیرد، افزود: مسئولان پاکدست و مردم از کشف فساد اخلاقی و اقتصادی و مقابله با آنها خوشحال می‌شوند.

بابایی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعتقاد به این اصل که باید از حق مردم صیانت شود بدون ملاحظه با مفسدین اقتصادی و اخلاقی برخورد می‌کند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :