تازه ها

دوشنبه 25 تير 1397-12:2 کد خبر:37135

رئیس پلیس راه مازندران مطرح کرد

ریزش کوه در محور هراز و ضرورت توجه رانندگان به هشدارها

انعکاس شمال - رئیس پلیس راه مازندران از ریزش کوه بعد از محدوده «چلاو» در روز گذشته خبر داد و با بیان اینکه مسیر سریعاً بازگشایی شده است؛ به رانندگان توصیه کرد که به هشدارها توجه لازم داشته باشند.


به گزارش انعکاس شمال،علیرضا قدمی ، اظهار کرد: ریزش کوه بعد از محدوده «چلاو» این محور روز گذشته اتفاق افتاده که به سرعت محور بازگشایی شد.

 

وی با بیان اینکه ریزش‌ کوه در محورهای کوهستانی مازندران هراز  چندگاهی اتفاق می‌افتد که طبیعی است، افزود: لازم است رانندگان با احتیاط بیشتری در محورهای کوهستانی استان تردد کرده و قبل از تردد وضعیت راه‌ها را استعلام کنند.

 

رئیس پلیس راه مازندران افزود: همچنین رانندگان از ایستادن و توقف در مکان‌های خطرناک که احتمال ریزش وجود دارد و البته با تابلو مشخص شده پرهیز کنند.

 

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه درحال حاضر تردد خودروها در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه به‌صورت پرحجم است، افزود: باتوجه به سفرهای تابستانی شاهد ترافیک در سطح محورهای استان هستیم البته هنوز سفرهای تابستانی به اوج خود نرسیده است.

 

قدمی خاطرنشان کرد: همچنین تصادفات موتورسیکلت در محورها افزایش یافته که لازم است موتورسواران برای ایمنی بیشتر کلاه ایمنی را همراه خود داشته باشند./فارس

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :