تازه ها

چهارشنبه 30 خرداد 1397-7:51 کد خبر:37030

کاهش ۲۴ درصدی قربانیان رانندگی در مازندران

انعکاس شمال- مدیرکل پزشک قانونی استان مازندران تعداد مصدومین ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به مراکز پزشکی استان را در اردیبهشت‌ماه سال جاری،  هزار و ۵۲۴ نفر اعلام کرد که این رقم نسبت به مشابه سال قبل  ۲۶ درصد افزایش داشت .


 

مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران از کاهش ۲۴ درصدی قربانیان رانندگی در این استان خبر داد

 

به گزارش انعکاس شمال علی عباسی  اظهار کرد:تعداد کل متوفیات ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به پزشکی قانونی مازندران در اردیبهشت‌ماه امسال ۴۸ نفر شامل  ۳۶ مرد و مابقی زن هستند که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۴ درصد کاهش داشته است .

 

وی تصریح کرد: از کل متوفیات حوادث رانندگی دی‌ماه محور برون‌شهری  ۳۳ نفر، درون‌شهری ۱۴ نفر و راه روستایی  یک نفر را در برمی‌گیرد و همچنین  شهرهای ساری و میان درود با ۱۰ ،قائم‌شهر ، سیمرغ با هفت  و آمل با پنج مورد بیشترین فوتی و   شهرهای نکا ، بهشهر ،فریدون‌کنار ، محمودآباد بدون فوتی گزارش‌شده است و از این تعداد ۱۹ نفر ،  ۱۲ نفر سرنشین ، ۱۱ نفر راننده و ۶ نفر موتورسوار هستند .

 

مدیرکل پزشک قانونی استان مازندران تعداد مصدومین ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به مراکز پزشکی استان را در اردیبهشت‌ماه سال جاری،  هزار و ۵۲۴ نفر اعلام کرد که این رقم نسبت به مشابه سال قبل  ۲۶ درصد افزایش داشت .

 

این مقام اجرایی استان تصریح کرد: در راستای کنترل و کاهش آمار تصادفات در جاده‌های برون‌شهری، رعایت نکات ایمنی از قبیل بستن کمربند ایمنی برای رانندگان و سرنشینان  و نیز عدم مکالمه با تلفن همراه و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی ضروری است .

 

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :