تازه ها

يکشنبه 16 مهر 1396-11:23 کد خبر:28166

چرا مدیران دولتی در ورزش با صداقت با ملت برخورد نمی کنند؟!


 

سخن این گزارش خطاب به رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت و نمایندگان مجلس است که مهمترین علت ناکارآمدی فساد و فحشا در باشگاههای دولتی ، عدم نظارت شما ، هیأت دولت و وزارتخانه مربوط و نمایندگان مجلس هستند .

 

به گزارش انعکاس شمال، مایه ننگ و تأسف است که 4 بازیکن کشورمان در ماه محرم و ایام شهادت حضرت امام حسین(ع) با خوش گذرانی های شبانه به صورت غیرطبیعی و با مصرف مشروبات الکلی در امارات ، حرمت و عزت و شرافت این ملت را به تاراج کشیدند .

 

این مسئله به حدی منفی بوده که حراست ورزش و جوانان مجبور به ورود به این موضوع گردید و طرفی دیگر عدم صداقت مدیریت دولتی در ورزش که حاضر نیستند صادقانه قرارداد مالی تیم های دولتی را و همه ارکان تیم از همه بدتر همین مدیران دولتی لیست جعلی و غیرواقعی با 30 درصد مبالغ پرداختی را در سایت های خبری خود به خورد مردم می دهند.

 

به این حرکت ناشایست و ناجوانمردانه مدیران دولتی در ورزش آیا مصداق کامل خیانت و غارت نیست چرا مدیران دولتی عده ای را با پول این مملکت به کشورهای عربی آنهم در ایام عزاداری سالار شهیدان اعزام که به عیاشی مشغول شوند.

 

 

این رفتار و کردار عملکرد شرم آور حتی در رژیم کثیف گذشته نیز وجود نداشته است؛ مدیران نالایق و جنایت کار رژیم کثیف پهلوی هم اینگونه با بیت المال برخورد نمی کردند و اینگونه اجازه نمی دادند که قداست و حیثیت نام ورزش کشورمان در جهان آلوده و بدنام شود.

 

در رژیم گذشته حتی به یک قهرمان جهان و المپیک که صاحب چندین مدال آسیایی و جهانی نیز بوده به علت عدم رعایت شئونات اخلاقی و انظباطی از تیم ملی اخراج کردند و جلوی فعالیت های ورزشی اش را نیز گرفتند.

 

اما حالا چه شده که براحتی حرمت نام ایران اسلامی در ورزش جهان به این راحتی به تاراج کشیده می شود و چرا رئیس جمهور و هیأت دولت و وزیران و نمایندگان و سایر دستگاههای ذیربط در برابر فساد ورزشکاران اینگونه با سکوت خود آنها را همراهی می کنند ؟!

 

زمانیکه سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان رفتار مسئولین ورزش ما را در مسابقات باشگاههای آسیا شرم آور اعلام می دارد آیا بازهم می توانیم بگوئیم این موضوع توطئه انگلستان ، آمریکا، اسرائیل و یا حتی داعش است ؛ خیانت اینگونه مدیران کمتر از جنایت داعش نیست حیف نام و یاد و تمثال شهدای عزیزی که برای پاسداری از آرمان های نظام جان و مال خود را تقدیم انقلاب کرده اند و امروز این دستاورد ارزشمند بازیچه دست برخی از افراد سوء استفاده گر شده است .

وفایی نژاد

 

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :